Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bókol nekem miért...

Ha valaki bókol nekem miért hiszem mindig azt hogy csak szórakozik szívat? Képtelen vagyok elhinni bárkinek is, és inkább eltűnök onnan

Figyelt kérdés

Tök mindegy ki bókol és mit. Tök mindegy hogy azonos nemű vagy ellenkező, hogy iskolatárs tanár barát kollega családtag a szomszéd.

Mindegy mi a bók. Jó a hajad jó a nadrágod jó a cipőd jó barna vagy stb.

Mindegy ki mit mond soha se soha nem tudok megszabadulni attól az érzéstől hogy na ez is csak szemétkedik szórakozik velem.

Nem vagyok képes elhinni hogy őszinte.

És inkább lepattintom az illetőt, egy gyors kösz és már ott is hagytam. Szórakozzon a k***va anyjával-gondolom. De miért gondolom hogy csak szórakozik?


2020. febr. 8. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Komoly önértékelési probléma, esetleg feldolgozatlan trauma, vagy kóros mentális állapot(szociopátia, szorongásos vagy egyéb személyiségzavar) lehet a dolgok mögött.

[link]


Erre nem anonim fórumon fogsz értelmes és hasznos választ kapni, hanem szakembertől.

2020. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!