Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, hogyha valaki...

Titeket zavar, hogyha valaki másokkal nem törődve, alpári módon szórakozik?

Figyelt kérdés
Nálunk egész nyáron zengett a társasház, ugyanis az alattunk lévők folyton buliztak. Ezzel nincs is baj, de olyan hangosan szólt a zene, hogy rezgett az ágy. Ordítottak, éjfélkor fát vágtak a nyársaláshoz. Múltkor lement a párom 11-kor,ugyanez volt a helyzet, csak 4-kor nekünk kelni kellett... Aki nem dolgozik, annak könnyű, mert aki a bulikat szervezte nő, nem dolgozik. Szinte neki mentek a páromnak, hogy mi mit képzelünk, ők csak szórakoznak. Jó, azt lehet, de az egész környék hallotta...

2018. szept. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Erre akkor kell reagálni, és rendőrséget hívni. Amikor kifizettetik velük a helyszíni bírságot a többedik alkalom miatt, akkor nem lesz utána cirkusz.


Ha elfogadsz egy tanácsot, menekülj! A kulturálatlan sutyerákok nem fognak megváltozni, soha. Költözz olyan helyre, ahol ez nincs.


Ezért kell nagyon alaposan megválogatni a lakóhelyet.

2018. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képtelen lennék ezt hosszútávon elviselni.

1+2x elnézi az ember, de harmadikra már nem..

2018. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Saját lakás, de elköltözni nincs pénzünk jelenleg. A kérdés adott, a bulikat kiváltó nő azóta külföldre költözött.
2018. szept. 7. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok: én költöznék. Ugyanis az ilyet nem viselem el. De én már oda sem költöztem volna.


Nálunk még a települséen is nagyon szigorú a szabályozás a zajhatsok tekintetében, még füvet nyírni is tilos például vasárnap egész nap, vagy szombaton akár 19 óra után. Hangosan bulizni is tilos, 22 óra után le kell kapcsolni az esetleges kültéri vagy zavaró zenét, és a többi. Erre fizetünk egy embert, aki mndezeket ellenőrzi, eljár ezen ügyekben, stb. Csönd is van.

2018. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez magyar mentalitás, ami mind munkahelyen, mind egy társasházban megmutatkozik. A gyengébb szív, a vezérkutya b×gathat mindenkit.
2018. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék akkor amikor dolgozni megyek ők meg aludnának valami death metalt bent hagynék amig haza nem érek.
2018. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!