Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha nem vagyok...

Miért baj az, ha nem vagyok spontán, ha találkozásokról van szó?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltük keresztanyámmal, hogy jaj az ő fia olyan, hogy ha este 10kor szólnak neki, hogy nem találkoznak, akkor 5 perc múlva kész. Én meg mondtam, hogy nálam ez nem működik, eleve idő kell, hogy elkészüljek, másrészt, ha valakivel találkozok, azt szeretem előtte legalább egy nappal tudni. És kaptam a fejmosást, hogy mennyire nem jó az, hogy nem vagyok spontán, hanem eltervezem a dolgokat.

25N


2018. aug. 4. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Az életben vannak olyan alkalmak, amikor igenis spontán jönnek az ilyen találkozások.

Ez lehet egy hirtelen jött állásinterjú vagy egy rég nem látott barát/rokon ideiglenes maradása az adott városban vagy szimplán bármi...


Ezekről nem jó lemaradni, csak azért mert neked egy egész nap kell ahhoz, hogy rákészülj. Egy csomó élménytől/lehetőségtől eshetsz így el.


Persze élhető a te verziód is, simán elélhetsz úgy halálodig, hogy minden találkozót előre megtervezel.

Ha neked meg így jó, akkor kinek van igazából beleszólása?

2018. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is szeretem tudni elore, igaz, fel nap nem kell, de mondjuk 1-2 ora azert igen, es engem is csesztetnek, h miert nem vagyok spontan....
2018. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem előtte nap tudni, mi lesz a programom. Ehhez igazítom az étkezéseket, kávézásokat, ha tudom hogy találkozóm lesz, megmosom a hajam ha szükséges. Sőt, ha moziba megyünk, már előtte héten szeretem lefoglalni a helyet. Az én ismerőseimet is zavarja, egyesek szerint beteges, de nekem nem megy spontán, ilyen vagyok. Este 10-kor pedig sehova nem mennék már. Persze ha arról lenne szó, hogy az utca végén látogassam meg a rokonokat egy délután, oda elmennék.

23/L

2018. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam sem lehet szó arról, hogy most szólnak, 2óra múlva tali.. Ez persze akkor igaz, ha nem ultra sürgős a szitu. Volt már hogy egy barátnőm nagyon maga alatt volt, és s.o.s szüksége volt rám, ez oké. De jellemzően az a jó nekem, ha már most tudom, hogy hétvégén talizunk. A barátaim tudják hogy ilyen vagyok. El fogadják, mert muszáj :D szerintem nincs veled semmi gond!
2018. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!