Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki nyugodt tud...

Van olyan aki nyugodt tud maradni akkor is mikor valami nem úgy alakul ahogy eltervezte?

Figyelt kérdés

Én elég feszült vagyok mikor valami nem úgy alakul ahogy elképzeltem vagy valami spontán helyzetet kell megoldani. Esetleg valami újonnan kialakult helyzetet kell megoldani, alkalmazkodni hozzá.

Tudtok erre valamit tanácsolni?



2019. márc. 9. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
erre miért nem érkezik válasz? mert nincs ilyen ember szerintem. :/
2019. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy mindig sikerül, van, hogy én is feszült leszek. Viszont sokszor úgy vagyok a dolgokkal, hogy a ferjem majd felrobban valamitől, en meg csak nyugtatom, hogy ha ideges akkor sem tud a dolgon változtatni. Kicsit mindig belegondolok, hogy ha ideges vagyok akkor se változik semmi. Szóval igyekszem azt gondolni, hogy úgysincs ráhatásom a dologra. Sokszor sikerül.
2019. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtnak általában nyugodt maradok, inkább csak el szoktam ilyenkor szomorodni.
2019. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!