Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már nehéz pontotok az...

Volt már nehéz pontotok az életben? Hogyan sikerült túl lendülni rajta? Mi motivált?

Figyelt kérdés

Pl. burnout, depresszió, kudarc, családtag elvesztése, megrekedés, folytonos sikertelenség.


Olyan pont, amit nehéz volt megélni, túllendülni rajta az életetek során.


Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 9. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont most vagyok benne. De talán lassan vége.
2020. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Családtag elvesztése több esetben, az volt a motivációm, hogy gondoskodnom lett a többi családtagomról.
2020. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kellett
2020. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Depresszió. A barátnőim segítségével. Akkoriban nem voltunk azok, szép lassan váltunk azzá, és úgy, bár nem ez volt a céljuk, vagyis jobban mondva a célja a legjobb barátnőmnek, kihozott belőle. Hozzáteszem, 2 év volt, nem néhány hónap, míg eljött a változás.


Sajnos megint mélyponton vagyok, és már nincs senki, aki akarva vagy akaratlanul kihozna belőle. A legjobb barátnőm szimplán támogatást nyújtott a jelenlétével, akkoriban a gyereknek felnőttes dolognak számító "komoly" ügyekben segített.


Így most elég sz*r.


18/l

2020. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig ilyenekbe navigálom magamat. Volt, hogy már gondolkodtam a végen, de mindig eszembe jutott, hogy másnap X, Y feladatot még el kell látnom. Ez motivált csak. Jelenleg is fura helyzetben vagyok, ehhez az egész élethez szerencse is kell.
2020. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 24 évem csak nehéz volt, jó pillanatom alig volt. Alkoholista, bántalmazó család, iskolai kiközösítés és bántalmazás, erőszak. 19 évesen egy hátizsákkal elköltöztem teljesen egyedül maradva az életben, majd jött pár év irtózat kemény meló + tanulás, közben pszichés labilitás, több öngyilkossági kísérlet, mellé kialakult szervi betegségek (autoimmun, gyógyíthatatlan). Először az anyagi dolgokat kellett stabilizálnom, utána viszont a terápia és az önismereti csoport segített összeszedni magam és felállni belőle. A jó hír, hogy most már nincs olyan kudarc ami letörne, már nem történhet velem olyan dolog az életben, aminél rosszabbat ne éltem volna túl.
2020. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!