Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális izolációból és...

Szociális izolációból és magányból hogyan kell kitörni?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim és nem járok sehova.

Sajnos az elmúlt években rendszeresen új helyre kellett költöznöm kívülálló okokból.


Hogyan kell nulla szociális készségekkel új barátságokat és ismertségeket kialakítani?



2020. febr. 9. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha nyitsz a világ felé pl.: egy képzés bevállalásával, könyvtárba menetellel.
2020. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, de senki se barátkozik velem.
2020. febr. 9. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy?

Nem vagyok perverz, félre ne értsd.. 😁

De ha lány akkor szerintem ha eljársz jógázni, tánvolni vagy bármi amit szeretsz valahogy csak megismerkedsz valakiben.( én világ életemben nem voltam jó az ismerkedésben, kozepsuli alatt is összesen 3 barátom volt, az is félbe szakadt ahogy mas-mas egyetemre mentünk. Azóta egy barátom sincs szóval én is szerintem jógázni fogok eljárni hátha 🙄)

Fiúként meg bármilyen sport tevékenység, videójáték :)

Mondjuk az a baj hogy bár mások sokszor nyitnának felém, de akkor úgy gondolom, vagy inkább attól félek hogy csak udvariasságból teszi ezt, ezért azonnal elutasítom. Nyilván nem nyíltan, de nem kezdeményezek beszélgetést önmagamtól, nehezen nyílok meg. Ami persze azt mutatja hogy én nem akarok barátkozni. Pedig de, de tudatalatt egyből védekezek..

Ezt viszont nem tudom hogy lehet leküzdeni,szeretném de kiskorom óta küzdök vele.

21L

2020. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!