Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is imádjátok a hangosan,...

Ti is imádjátok a hangosan, látványosan szenvedő, önsajnáltató embereket a közlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Akik megbeszélik magukkal mennyire rosszul vannak meg ilyenek.
2020. febr. 10. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Én nem csak ott.

De nem magát az embert utálom, hanem ezt a tulajdonságot. Olyanok is csinálják sajnos, akiket nagyon szeretek.

2020. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

70 éves néni: jajj úgy fáj a gerincem, úgy fáj a lábam, alig tudok menni...

De azért buszozik minden egyes nap reggel 5-től este 8-ig.

2020. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én is ilyen vagyok :( Habár engem pár vonalról ki is tiltottak, mert én konkrétan óbégatni szoktam.
2020. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Az öregektől nem bánom az ilyet. Szar megoregedni, ráadásul egy bizonyos kor után az embernek nincs is nagyon társasági élete, ezért ott kell kiontenie a lelkét, ahol tudja (sztk, busz, stb).

Az én napombol nem von le az ilyen semmit, rá még ki tudja hogy milyen terápiás hatással van.

2020. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezt én is csak az időseknek nézem el, pontosan azért, amit a 4. válaszoló írt.
2020. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most hirtelen azt akartam irni en ilyet soha nem tapasztaltam, de a 4. Hozzaszolonal esett le, hogy ja erre gondolsz? :D

Nem, igazabol nem okoz nalam ez negativ erzelmi hullamokat. Ezzel ugy tunik “neked van dolgod”.

Az a kerdes, teged miert is zavar ez tulajdonkeppen? Felsz hogy ilyenne valsz? A csaladodban vannak ilyenek? Stbstb. Assunk egy kicsit melyre.. hehehe

2020. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom velük csak furcsa eg figyelemfelhivó tevékenység.
2020. febr. 10. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Senkinek nem nézem el. Nagyon gáz.
2020. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon utálom, elég idegesítő. Az a legrosszabb mikor az csinálja akivel vagy. Nekem személy szerint nagyon kínos, hogy az egész busz hallja milyen baja van, és hogy neki milyen rossz, alig várom ilyenkor, hogy leszálljunk a buszról. Hiába jó ember amúgy, az önsajnáltatás az akkor is gáz
2020. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En altalaban valahogy együtt erzek.

Pl multkor fennakadas a penztarban a penztaros elment mindjart jön de amugy ott allt masik kassza üresen.de amugy meg hosszu sor.

Hat aki elöttem dohogott ezen en ugy ereztem helyettem is kimondja legalabb. Hogy de tenyleg amugy ez miert jellemzö hogy penztar van 3 db a kisboltokban 10 nagyobbakban, de betesznek 1 föt a kasszazni.


En altalaban mindig amikor ilyesmiket hallok akàr buszon hogy helotja van en ugyanugy erzek

2020. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!