Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki árulja már el nekem,...

Valaki árulja már el nekem, hogy 1 év elteltével miért beszélgetej az ex feleségemmel 5,6 órákat több hete?

Figyelt kérdés
Tudom olyan mintha hülye lennék.. de szerintem még ő sem tudja! Beszélünk mindenről,komoly dolgokról,vidám dolgokról érzelmekről,szexről is. De nem akarjuk újra kezdeni. Legalábbis ő azt mondta,hogy nem érez rá késztetést,eszében sincs,de az életben bármi megtörténhet elmondása szerint.A csaj tényleg csak velem foglalkozik,mert egyből válaszol másodpercek töredéke után és regényt is ír. Lényegében nem a múltról beszélünk hanem a jelen dolgairól.A múltat már lezártuk. Miért nem ismerkedik?
2020. febr. 11. 01:30
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
Talán ez a várva várt új fejezet... A múltat le tudtátok zárni, de egymást elengedni nem, így viszont előtérbe kerülhetnek eddig fel nem fedezett oldalaitok is, ami ha minden igaz imponáló. Vagy esetleg régen is fennállt ez a jó viszony? Mert akkor semmi jelentősége, egyszerűen csak a megértettség vezetett vissza titeket egymáshoz.
2020. febr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pont 1 éve szakítottunk és azóta jó ha 5 alkalommal beszéltünk ha láttuk egymást az úton de akkor is ilyen pár perc erejéig.

Facen többször váltottunk pár szót,de akkor tényleg csak pár kényszer szót,hogy jaja.. "igen,nem tudom".Most meg megoszt mindent velem,tanfolyam eredményeit stb..este hatkor elkezdjük és éjfélig nyomjuk. De napközben is küldünk egymásnak vicces dolgokat. Elmondása szerint nem szerelmes belém, de érez irántam valamit,nem vagyok számára közömbös. Jaaa és szexuálusan még vonzódik hozzám azt mondta,de nem hinné,hogy a szex megtörténne. Tehát a nő totál fura!

2020. febr. 11. 02:30
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező ezek szerint egy házasság kevés volt kiismerni az asszonyt... :-D Egyébként ez egy nagyon aranyos kérdés.
2020. febr. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
7 évig voltunk együtt. Én már semmit nem tudok.
2020. febr. 11. 03:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért abban biztos vagyok hogy hiába a "jaj nem akarok újra összejönni veled", ha más csajjal kavarnál nem tetszene neki :)
2020. febr. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen. Az nem tetszene neki!
2020. febr. 11. 06:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Furcsállod, hogy exed 5-6 órákat beszélget veled.

Azt viszont nem veszed figyelembe, hogy a beszélgetéshez legalább két ember kell, ezért nem tartod furcsának, hogy te is ezt teszed-

Magyarázzad meg magadnak, miért teszed TE - és megkapod, miért teszi ő.

2020. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De!!! Hogyne furcsálnám. Furcsálom magam is!
2020. febr. 11. 07:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez két okból lehet és a két ok totál külömbözö.


Vagy még mindig tart a szerelem, szeretet csak apró veszekedéseket nem éltetek túl. Nem küzdöttetek egymásért, nem voltatok elég figyelmesek egymással.


Vagy az ex és te is egyedül érzietek magatokat, és ugymond kihasználjátok egymást. Nincsen ló akkor jó az ex is...

Ez utobbiban az a fájdalmas, hogy ha jön egy ló bármelyikötöknek akkor a másik nem érti, miért marad el a közelség.


De a kettönek lehet egy keresztezödése is. A kapcsolat szétment, mert nagy elvárásaik voltak a feleknek a másikhoz. Aztán rájönnek a felek, hogy egy másik ember sem jobb, söt az ex még jobb is mint egy harmadik, vagy egyszerüen nem találnak másik párt...



Ez amit csináltok elég nagy érzelmi problémát tud okozni. Elöször is végig kellene gondolnod, hogy te mit akarsz. Milyen is volt a kapcsolat amiben éltetek, boldog volt-e a 7 év, miért ment tönkre a kapcsolat. Mi hiányzott belöle. Ès végig gondolni, hogy te akarod -e újra kezdeni az egészet? ha akarod akkor már elönyben vagy mert tudnod kell mi volt a baj régen...

2020. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem megtartott talonba. Jó neki, hogy tudja, hogy ott vagy, bármikor írhat neked, bármikor megbeszélheti veled a dolgait. Valószínűleg azt gondolta, hogy sikerül hamar új életet kezdenie, majd ismerkedik, jönnek a rajongó férfiak. Gondolom, nem egészen úgy sikerült az új élet, ahogy gondolta. Most jó a kis lelkének, hogy te még foglalkozol vele.

De ha ki is mondta, hogy ő nem akar már tőled semmit, akkor ez csak ennyi.

És ezt nőként mondom. Meg láttam is már ilyet bőven.

2020. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!