Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van a feleségemmel kb.3 éve...

Van a feleségemmel kb.3 éve egy közös ismerősünk (barátunk) régebben sokszor eljárt hozzánk és volt hogy együtt jártunk el bulizni és facebookon is rendszeresen tartottuk a kapcsolatot de ez már egyre ritkább. Mi lehez az oka?

Figyelt kérdés
Már facebookon is van, hogy látjuk, hogy aktíbv és beszélget valakivel, de nekünk csak épp hogy válaszol vagy el se olvassa vagy nagyon röviden válaszol ez mitől lehet? Mi megteszünk mindent. Érdeklődünk de azt mondja nincsen semmi baja sem. Mindíg ezt valaszolja. Ha bulizni egy helyre megyünk vann hogy szinte odase jön hozzánk. Mi keressük a társaságát mindig.

2015. jan. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami oka biztos van. Lehet hogy más közeli ismerősétől kellene érdeklődni, hátha tudna valamit ezzel kapcsolatba.
2015. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd a dolgot, nem akar veletek lenni, ennyi. Úgy gondolom, hogy mindent megtettetek annak érdekében, hogy megtartsátok ezt a barátot, ha ő nem akarja, az az ő döntése. Az is lehet, hogy ha hagyjátok kicsit, akkor fog majd jelentkezni magától.
2015. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beleszeretett a feleséged.

Viccet félretéve, talán valami nem tetszett neki bennetek.

2015. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

szerintem viszonylag egyértelmű.

dugott a feleségeddel egy ideig,majd megunta,ezek után meg már minek járkáljon hozzátok amivel kockáztathat egy nagy csetepatét,mert a feleséged elkezd durcázni,balhézni,fenyegetőzni?

plusz a szemedbe sem akar nézni mert azért valamilyen szánalmas az ilyen.

én sem mennék többet.

2015. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit leszogeznék, hogy már sokat segített nekünk mióta ismerjük őt főleg zene térenés nem hinném hogy bármi valaha is történt volna közöttük.Szerintem az ég világon nem történt semmi köztük
2015. jan. 10. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!