Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántódnak meg az emberek...

Miért bántódnak meg az emberek, ha segíteni akarok nekik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja beraktam a táskámba egy BONTATLAN csomagolású fülhallgatót (jack dugós, telefonhoz való) mert mindig volt egy család a vonaton, a két gyerek hangosan nézett valami mesét a telefonon minden nap, gondoltam nekik adom és akkor tudják fülessel nézni. Nem valami minőségi dologra kell gondolni, egyszer egy tárlatvezetésen járt az audioguide-hoz, de nem használtam végül, nyilván nem olyan mint egy márkás füles, de szerintem arra jó, hogy egy órát mesét nézzen vele az ember. Láthatóan sérülésmentes nejlon csomagolásban van.

Mikor felajánlottam nekik, az anyjuk úgy nézett rám, mint egy elmeháborodottra, és elhajtott, nem túl kedvesen.

Azóta a táskám alján hentereg, néha felajánlom olyanoknak, akik füles nélkül néznek videókat a vonaton, de mindenki elutasítja, és úgy néz rám, mintha belerúgtam volna.

De miért? Értem hogy már első ránézésre is gagyinak tűnik, de ettől még miért sértő hogy felajánlom hogy használhatja? Vagy hogyan kellene felhoznom ezt, hogy ne vegyék sértőnek?


2020. febr. 11. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó de ha odanyomsz valakinek egy fülest, akkor nem feltétlezi hogy te ilyen kis jóhiszemű vagy, ezzel azt mondod neki hogy "b*szod, zavar a zajod, csöndesedjé mán el" :D
2020. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy ez kölcsönösen előnyös lenne, hiszen nekik is jobb lenne a fülhallgató mint a recsegő-gagyi telefonhangszóró, meg a vonat többi utasának is jobb lenne.

Attól még, hogy másnak IS jó valami, attól még lehet jószándék szerintem.

2020. febr. 11. 13:54
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal máskor egy lehelet frissítő spray-t is és miután lecsesznek, add oda neki. Figyeld meg még egy atombomba is előkerül a szatyorból.

:D

2020. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!