Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehet az ember annak...

Mit tehet az ember annak érdekében, hogy felnőttként is lásson értelmet az életben pár nélkül?

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Legyen célja. Valósitsa meg önmagát, élje meg a hivatását, adjon vmit a világnak ezzel.
2020. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Pár minta az élet értelme? Annyi minden van ezen kívül..... Bármilyen alkotótevékenység.
2020. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát azt, hogy nem a párkapcsolatban levés az élete célja.
2020. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
85%
Keress magadnak új kihívásokat, motivációt.
2020. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Nem pont felnőttként lesz értelme? :D

Amúgy nem tudom ezer cél van amiért küzdhetsz, és építkezhetsz és pár nélkül akár még könnyebben is

2020. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Találjon más boldogságforrást, más célokat, a szerelem csak egy a rengeteg közül.
2020. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Miért? Nem pont felnőttként lesz értelme? :D"


Szerintem a gyerekkor jobb (egész jó gyerekkorom volt).

2020. febr. 11. 12:13
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Másnak meg nem. Az nem életcél hogy eltartsanak, és ellötyögjek életem végéig. Az a totális céltalanság.
2020. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hetente kb. tucatnyi olyan kérdés íródik ki, aminek az a lényege, hogy valaki nem talál társra (noha szeretne) és az a kérdése, hogy hogyan nyugodjon ebbe bele, hogyan fogadja el, hogyan legyen így értelme az életének stb. Az a benyomásom, hogy e kérdések döntő többségét vagy mindegyikét férfiak írják ki.


Őszintén kíváncsi lennék, hogy ennyi fiatalt érint-e ez manapság, vagy néhány (esetleg egyetlen) kérdező szórakoztatja újra meg újra a nagyérdeműt?


Nos, kérdező, szerintem rossz nézőpontból látod a világot. Ha társra vágysz, akkor ne nyugodj bele a társtalanságba, hanem keresd kitartóan a párodat. Ezzel együtt legyenek céljaid, valósítsd meg önmagad, már csak azért is, mert az ilyen férfiak vonzóbbak a nők számára. De ne a társadtól várd, hogy boldoggá tegyen, ill. értelmet adjon az életednek. Inkább te állj készen arra, hogy boldoggá tedd azt, aki társadnak szegődik.

2020. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Őszintén kíváncsi lennék, hogy ennyi fiatalt érint-e ez manapság, vagy néhány (esetleg egyetlen) kérdező szórakoztatja újra meg újra a nagyérdeműt?"

Az incelek létezése szerintem egyértelmű választ ad arra, hogy az előbbi.

2020. febr. 11. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!