Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt lehet jogi bajom, vagy...

Emiatt lehet jogi bajom, vagy valami az ügyből?

Figyelt kérdés

Előtörténet:

Még pár hónapja voltam kocsmázni, vagyis nem kimondottan kocsmázni, inkább csak inni-beszélgetni egy -amúgy helyi - "fontos" emberrel. Ittunk pár sört, majd otthagyott.

Na most akkoriban volt egy rejtélyes betegem, ami egyfajta rohamot, eszméletvesztést okoz. Az emberke otthagyott, én maradtam.

És elkapott ez az izé. A gyökér tulajdonosok meg azt hitték, hogy részeg vagyok, és kidobtak, elvették az irataim is. Tehát jól megaláztak.


Ez a része (jogi út nélkül) el lett intézve, de kutyául bántak velem.

Na most pár napja bementem, és jópofiztam kicsit, aztán kitaláltam, hogy a legdrágább sörökből hozok el, annak az illetőnek a számlájára aki otthagyott, majd később nem állt ki értem. + Ugye a tulajt hülyére vettem.


3 darab nagyon drága kézműves sörről van szó.


2020. febr. 11. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem adnák ki màs számlájára.

En a hireket mutatnám meg arrol aki hasonlo miatt halt meg. Brahibol székhez kötötték részegen.

2020. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mi van?

De igenis kiadták -nekem, más számlájára.

Illető meg ott törzsvendég, és sokszor láttak velem. Azt hiszik barátok vagyunk -még.


És semmiféle megalázást nem csinálnék. Mint fentebb írtam, azt pont hogy velem tették meg, és elvették az irataim.

2020. febr. 11. 23:26
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tudtak a betegségedről joggal hihették, hogy csak részeg vagy. Aki meg ott hagyott nem tudhatta, hogy ez lesz. Amit te csináltál az meg csalás.
2020. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha valaki részeg is, és magatehetetlen, akkor se fogják és dobják ki (normáis) emberek, kirabolva az iratait és kib_szva a fagyba (december este volt). Konkrétan azt sem tudom hogy jutottam haza eszméletlenül, forgalmas úton.


Én most egykis revansot vettem. Szóval engem betámadhatnak emiatt, de ha szóvá teszem amit csináltak, ők ütik meg a bokájukat.

2020. febr. 11. 23:38
 5/18 anonim ***** válasza:

De igen. Pont ebbe halt bele vki hogy réstegen poénbol kitették egy székhez kötözve.keress ra.

Raadasul te beteg is vagy eszmeletlen voltal.

En nem a sörön agyaltam volna az biztos.

2020. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2020. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Te nem revansot vettél, hanem egy olyan fickótól próbálsz pénzt kicsalni, aki eleve semmiről sem tehetett. Természetesen lehet bajod belőle.
2020. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az a fickó falazott annak a tulajnak, meg akkor már megromlott a barátságunk régen. Meg mikor felhívtam, akkor tagadott ő is, hogy nem lettem kidobva, márpedig igen. Békülni mentünk oda. Ez neki a béke.


Itt nem a sörről meg a pénzről van szó, sajnálom le nagy ívben. Csak be akartam tenni mindkettőnek. Szerintem sikerült.

2020. febr. 12. 01:04
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot sokkal okosabban is csinalhattaf volna, igy most nem csak te hanem a masik is sertett fel. Legkozelebb okosabban jarj el...
2020. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Tehát eszméletlen voltál, de arra pontosan emlékszel, hogy mennyire aláztak meg és hogy dobtak ki. Aztán meg azon akarod leverni a balhét, aki eleve semmiről nem tehetett, ezért még lopsz is. Szánalmas egy kis emberke vagy te.
2020. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!