Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeknek nem empatikusnak...

A melegeknek nem empatikusnak és elfogadóaknak kellene lenniük?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van a társaságában több piperkőcnek mondható meleg srác (mindig úgy öltöznek mint egy magazinban de amúgy elsőre meg nem mondod hogy melegek, csak beszélgetés után). Én maximálisan barátian közeledtem feléjük, mire a barátnőm mondta, hogy nem bírnak engem, mondják hogy ne hozzon magával, mert olyan csúnya vagyok! Észrevettem hogy a “főbika” még köszönni sem nagyon akar nekem, pofákat vágva mormol valamit, de alig néz rám. Hiába vagyok kedves vele mint bármelyik barátommal.

Nem akarok általánosítani, de több srác közülük agyonpanaszkodja, sajnáltatja magát hogy milyen kirekesztések érték meg hogy szólnak be neki mások. Akkor ők miért ítélnek el engem a külsőm miatt mert nem vagyok szépfiú és divatos? Barátnőmnek is a “csufi”-ként hivatkoznak rám. Felnőtt, diplomás, mások szerint intelligens emberek. Mások nyaliznak nekik, hogy micsoda csoda, hogy így felvállalják magukat és tisztelni kell őket. Én simán barátkoztam volna velük, nem érdekel ki hogy néz ki vagy kiket szeret. Nem értem őket, hogy jön ez egy haveri kapcsolatba, hogy én nem vagyok jóképű? Attól miért kell fintorogva nézni rám a barátnőm oldalán? Közben meg ezt a három srácot isteníti mindenki, hogy micsoda elfogadóak és azt látom hogy nagyon divatos sokak szemében velük barátkozni.


2020. febr. 12. 09:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el az összes meleget. Csak rosszul esik hogy én mindenkit elfogadok, megértek, erre pont akiket sokan kicsúfolnak, csúnyákat mondanak rájuk, azok gúnyolnak ki engem a külsőm miatt, miközben kedves vagyok velük.
2020. febr. 17. 16:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!