Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeknek nem empatikusnak...

A melegeknek nem empatikusnak és elfogadóaknak kellene lenniük?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van a társaságában több piperkőcnek mondható meleg srác (mindig úgy öltöznek mint egy magazinban de amúgy elsőre meg nem mondod hogy melegek, csak beszélgetés után). Én maximálisan barátian közeledtem feléjük, mire a barátnőm mondta, hogy nem bírnak engem, mondják hogy ne hozzon magával, mert olyan csúnya vagyok! Észrevettem hogy a “főbika” még köszönni sem nagyon akar nekem, pofákat vágva mormol valamit, de alig néz rám. Hiába vagyok kedves vele mint bármelyik barátommal.

Nem akarok általánosítani, de több srác közülük agyonpanaszkodja, sajnáltatja magát hogy milyen kirekesztések érték meg hogy szólnak be neki mások. Akkor ők miért ítélnek el engem a külsőm miatt mert nem vagyok szépfiú és divatos? Barátnőmnek is a “csufi”-ként hivatkoznak rám. Felnőtt, diplomás, mások szerint intelligens emberek. Mások nyaliznak nekik, hogy micsoda csoda, hogy így felvállalják magukat és tisztelni kell őket. Én simán barátkoztam volna velük, nem érdekel ki hogy néz ki vagy kiket szeret. Nem értem őket, hogy jön ez egy haveri kapcsolatba, hogy én nem vagyok jóképű? Attól miért kell fintorogva nézni rám a barátnőm oldalán? Közben meg ezt a három srácot isteníti mindenki, hogy micsoda elfogadóak és azt látom hogy nagyon divatos sokak szemében velük barátkozni.


2020. febr. 12. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Mer' el vannak nyomva! Azé'!
2020. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ismerős anno az RTL-nél dolgozott, mesélte, hogy a homoszexuálisok íszonyat gonoszok tudnak lenni másokkal, ha többségben vannak. Gondolom komplexusaik miatt, a frusztráltságuk.
2020. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
"Nem akarok általánosítani" - Még is sikerült...
2020. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem! Amit írtam az erre a 3 srácra vonatkozik! Más meleget nem ismerek.
2020. febr. 12. 09:32
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A szexuális orientációval nem jár együtt a jellem. Ahogy heteroszexuálisok között is előfordul ilyen ember, úgy melegek között is.
2020. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, sokféle ember van. Csak azt hittem, ha valaki azzal sajnáltatja magát, hogy őt kirekesztik, gúnyolják, hátrányok érik és ezért hímestojásként bánnak vele, akkor ő másokkal nem lesz ilyen. Mert ezek a srácok ilyenek sajnos
2020. febr. 12. 09:42
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Melegből is van bunkó paraszt ugyanúgy. De tényleg érdekes, hogy az általános vélekedés szerint ők mindig rendesek meg normálisak.
2020. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Papolnak állandóan az elfogadásról de ők képtelenek elfogadni ha valaki más véleményen vannak mint ők. A legtöbb ember ostoba, ezáltal a legtöbb meleg (és divatmeleg) is.
2020. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A melegek csak annyiban különböznek a heteroktól, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, semmi másban. Köztük is van, rendes, s-ggfej, okos, buta, szorongó, öntelt, minden fajta. Az, hogy sok helyzetben kirekesztik őket, még nem tesz senkit nemes vagy jó emberré. Én elég sok meleg férfit és leszbikus nőt ismerek, nincs köztük két ugyanolyan jellem.

A barátnőd jellemével is komoly gondok lehetnek, ha ilyen emberekkel barátkozik, tudod madarat tolláról..

2020. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A melegek (legalábbis akiket én ismerek) elfogadóak és empatikusak. A barátnőd haverjai meg gyökér pózerek és nevezetesen melegek. Nem szükséges általánosítani. Ahogy a heterok közt a melegek közt is van ilyen meg olyan is. Nem lehet azt mondani, hogy minden meleg empatikus és azt sem, hogy mind gyökér. Ahogy nem csak jóképű melegek vannak. Köztük is vannak teljesen átlagos srácok/férfiak.

Ne a rossz tapasztalatok alapján ítélj el egy közösséget mert nem az ő viselkedésük a jellemző.

2020. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!