Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itthon ha valaki pszichológush...

Itthon ha valaki pszichológushoz jár miért gondolják hogy bolond?

Figyelt kérdés
Attól hogy valakinek a szervezete egészséges, mentális problémája még lehet.

2020. febr. 12. 09:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondolom hogy így lenne.
2020. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt gondolja, az is simán felkereshetne egyet.
2020. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%
Mert pszichopaták.
2020. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert így hárítanak: ha másokat bolondnak titulálnak, csak azért, mert a pszichés gondjait megoldani akarván szakemberhez fordulnak és terápiába járnak, akkor ezzel magukat akarják jobb fénybe állítani ("velem aztán minden rendben van, nekem nem kell agykurkász!").


Primitív énvédelem. Félnek attól, hogy bennük van-e valami gáz és mekkora, illetve nem engedik meg másoknak,, hogy azok meggyógyuljanak, változzanak - hova lenne akkor a kényelmes bűnbak pl.? Hova lenne a minden stabil érzete?


Aki tudja, hogy baj van és változtatni akar, az nem foglalkozik azzal, hogy mésok mit szólnak hozzá. Önmaga számít, a saját jól-léte, a gyógyulása, nem az, hogy melyik buta ember mit szól ehhez.

2020. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Egy pszichopata szerint ha valaki pszichológushoz pszichiáterhez jár az: Nem épelméjű,bolond,elmebeteg. És közben röhögnek. Ha ilyet csinál valaki az tuti hogy pszichopata. Szóval jobb elkerülni azt a személyt.
2020. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Én nem találkoztam ezzel, hogy bolondnak gondoljanak emiatt valakit.

A pszichológushoz még csak mentális probléma se kell...

2020. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
Nem gondolják.
2020. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem gondolják. És szerintem sem kell mentális probléma sem ahhoz, hogy valaki felkeressen egy pszichológust. Lehet teljesen más célja is, önismeret, személyiség fejlesztése. Vagy csak egyszerűen egy külső szemlélő nézőpontjából látni a helyzetét egy-egy nagyobb, fontosabb döntés előtt, vagy egy kellemetlenebb élethelyzetben.
2020. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%
#8 Én nem így tapasztalom. De legyen igazad.
2020. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

9: Ki, milyen környezetben mozog. Én ezt tapasztalom a környezetemben. Sőt! Ha valakinek valamilyen problémája van, akkor biztatják, hogy menjen pszichológushoz vagy orvoshoz.


De azért köszönöm a lepontozást, biztosan más jobban tudja, hogy én mit tapasztalok :D

2020. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!