Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itthon ha valaki pszichológush...

Itthon ha valaki pszichológushoz jár miért gondolják hogy bolond?

Figyelt kérdés
Attól hogy valakinek a szervezete egészséges, mentális problémája még lehet.

2020. febr. 12. 09:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
21%

A többség igenis ezt godolja. Hiába jöttök ide cáfolni az alap megállapitást.

A kérdés az miért , nem az igaz -e.

2020. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én senkit sem pontoztam le. Nem vagyok unatkozó troll.
2020. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#11

Szóval ha megkérdezném, hogy miért piros az ég, akkor levezetnéd az okait, ahelyett hogy megjegyeznéd, hogy nem is biztos hogy piros? :D

2020. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
a gyakori a társadalmo kishányadát képezi le. még ha a ide írk romkonAI , ISMERŐSEI NORMÁLISAK IS NAGYRÉSZT AZ SE MONDANA EL SEMMIT.
2020. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#14 Igaz. Az hogy itt valaki kedves,az nem árulja el az igazi személyiségét. Ugyanez igaz a való életre is. Bármit meg lehet játszani.
2020. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

Több ismerősöm is járt, egyiket sem tartottam soha bolondnak. Sőt én is jártam később, engem se tartott senki. Egyébként, mivel sokat segített a terápia, pont lesz.rtam volna ki mit gondol, a lényeg, hogy nekem jó volt, sikerült kijönnöm a bajaimból.

Amúgy biztosan a tudatlanság, az ismeretlen miatt gondolják, hogy aki pszichológushoz jár, az biztos nem normális. Meg elképzelni sem tudják, milyen az, hiszen "csak beszélgetsz vele , mink sose voltunk, aztán semmi bajunk, nem vagyok én hülye, nincs nekem baj a fejemben, mit tudhassa azt egy idegen, hogy nekem mi bajom"?

Pedig egy jó irányított beszélgetés, megosztani valakivel a problémát, ha jó a szakember, és a páciens is tud fejlődni, nagyon sokat tud segíteni. Attól még nem bolond valaki, hogy pl. épp magányos, szorong, túlságosan zárkózott, vagy párkapcsolati vagy akármilyen gondjai adódtak.

2020. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Hír elhárítás. Ennek is megvan a pszichológiája. Egyfajta manipuláció.
2020. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
A pszichológus nem orvos, így eleve nem foglalkozik beteg emberekkel, csak azokkal, akik felkeresik lelki problémáik miatt.
2020. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16%
#18 A depresszió mi ha nem betegség? Ész kombájn. És a pánikbetegség? Vagy hogy ha valakinek traumái vannak amit feldolgoz? Vagy hogy ha valaki nagyon feszült és elkezdi vagdosni magát akkor elmegy pszichológushoz is,nem? A pszichológus ezekkel is foglalkozik. Egyébként van olyan pszichológus aki orvos is,őket hívják pszichoterapeutának. Szóval nem igazán van igazság abban amit mondasz.
2020. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mert a magánügye az embernek és nem értik, miért jelenti be, hogy pszichológushoz jár.
2020. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!