Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltetek már meg igazi extazis...

Eltetek már meg igazi extazis élményt? (Ágyon kívül) mikor, hogy történt? Mit ereztetek közben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen, például minden egyes alkalommal, amikor megmászok egy hegyet, teljesítek egy nagyobb túrát, elutazom egy új helyre, felfedezek egy új környéket. Több ilyen van, de ezek például mindig színtiszta boldogsággal töltenek el.
2020. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ágyon kívül is lehet bárhol szexelni
2020. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után. Extázis, hogy túl vagyok rajta!
2020. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyon kívüli extázisban tapasztalataim alapján konkrétan lefagyok egy időre ott és azonnal. Csak egy példa: kaszinóban 600-as téten nyertem több, mint egymilliót. Azt sem tudtam, hol vagyok hirtelen. Körbeugráltak, hozták a pezsgőt. Fel se fogtam, csak jóval utána. Ez is egyfajta extázis. Engem lefagyaszt, köpni-nyelni nem tudtam.
2020. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!