Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi volt az amikor úgy...

Lányok, mi volt az amikor úgy éreztétek, hogy "na, végre igazi nőként kezeltek"?

Figyelt kérdés

Lányok, mi volt az, amikor úgy éreztétek, hogy "na, végre igazi nőként kezeltek" ?

Lányok, mi volt az, amikor úgy éreztétek, hogy "na, végre igazi nőként kezeltek" ?

Hány évesen? Mi volt az a pillanat? Számitottatok rá?


2013. dec. 13. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor szültem! Na akkor nőként kezeltek!
2013. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor a családom köntörfalazás nélkül elmondta a dolgokat. Volt egy probléma a családba és teljesen őszintén, minden részletét elmondták. Többé nem volt olyan, hogy "ehhez pici vagy még" vagy, "majd később ezt is megtudod". Elmondták úgy mint felnőtt a felnőttnek.
2013. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
AMIKOR EGY FÉRFI KEZELT NŐKÉNT
2013. dec. 13. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Anya munkatársa bánt velem nőként, egy szilveszteri buliban úgy kezelt mint egy igazi nőt.
2013. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi volt a szülész! :D
2013. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ilyen még nem igazán volt...
2013. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tizenéves koromban amikor először mentem pont így karácsony tájékán egy rendezvényre hárfázni. A szervező rögtön jött, művésznőnek hívott, és kb. leste minden kívánságom, milyen szobát szeretnék, milyen frissítőt, stb. Imádtam :)


A férfiak, akik udvarolnak, úgy általában igazi nőként kezelnek. Talán mert érzik rajtam, hogy ha nem így tesznek, akkor sajnos kereshetnek maguknak mást.

2013. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy buliban egy fiúval táncoltam. Tetszett, hogy nem nyomult, nem dörgölődzött, eléggé viccesre vettük a figurát. :) Néhányszor megcsókolta a kezem, ami szintén jólesett. Tetszett, hogy tiszteletben tartja az intim szférám és ugye a kézcsók sem olyan szokásos manapság.
2013. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16évesen úgyhozta az élet hogy egy 29 éves sráccal jártam, ő nőként kezelt!
2013. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudtok ti semmit kislányok,akkor lesztek nők ,amikor a férjuratok ingét vasaljátok!
2013. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!