Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy hogy ő az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Mert én még soha..be kell valjam 17 éves létemre egyszer voltam csak szerelmes akkor is az angoltanárnőbe.De most megismertem egy lányt..most került az osztályunkba és rohadt jó nő amit az osztályunk része lett a haverokkal fogadtunk hogy ki dugja meg először..mivel a fogadást nyerő 5000ret kap ezért belehuztam es másnap elittem fagyiznin a lányt.és amikor már minden sínen volt de tenyleg minden akkor megáltam es elbasztam el sem tudom mondani mi történt en nem tudom de egyszerűen fura volt elkezdett izzadni a tenyerem dadogva beszéltem es teljesen lefagytam mint aki meg sohasem beszelt lanyal. Gyorsan kihevertem az elbaszott esélyt es a következő heten megint elmentünk egy randira..rengeteget beszélgettünk es rajotem imádok vele beszélgetni szinte egy az eszjarasunk..rengeteg lánnyal voltam mar de ilyet meg soha sem ereztem..amikor a közelében vagyok elmegy az eszem es olyankor kb ugy erzem magam mint egy 5 eves karácsonykor..nem tudom mivan hogy most szerelmes lennek? Vagy mi lehet ez? A barátaim mind kinevettek amikor ezt elmondtam nekik remelem ti nem igy fogtok reagálni ..akik bunko köcsögnek tartanának azoknak mondom hogy természetesen lemondtam a fogadást. De kérlek segítsetek mit tegyek most..en meg sohasem szerettem senkit es ezt a szót sem nagyon mondogatom es nem is mondtam szerintem soha senkinek..aki tud legyszi segítsen..elore is koszonom..17/f
2017. márc. 12. 01:42
 1/9 anonim válasza:

Ne légy hülye, ha ő is szeret veled lenni, akkor legyetek együtt sokat, ismerjetek meg egymást. Ne cseszd el azzal, hogy agyba akarod vinni már azonnal. A haverokat szard le, csak az irigység beszél belőlük:D

Hogy szerelem-e? Akár az is lehet! Ismerd meg igazán és ha passzoltok egymáshoz, minden patent lesz:)

2017. márc. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudom kiről beszélsz.....
2017. márc. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1. Hát tudod, van egy olyan szabály, hogy házinyúlra nem lövünk. 2. Ha mégis elkezdenétek "járni" , akkor a többi fogadó leállna, vagy tovább nyomulna? 3. Ha valami rosszul sülne el, milyen lesz az osztályközösségben a hangulat? Gondolok arra, hogy kígyót- békát kiabáltok és beszéltek egymás mögött, és a többi osztálytárs is rászáll valamelyikőtökre valami szaftos sztorival. 3. Érettségi után mik a tervek? Külön város?
2017. márc. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.Hát nem tudom még éretsegi után mi lessz..1.szeretnék vele többet lenni es meg valószínű leszek is..de az igazság az hogy félek igenis félek mert meg sohasem szerettem senkit es mar sajnos volt olynban teszem hogy az egyik baratom szerelmes volt egy lanyba es o pedig összetörte a szivet en nem akarok igy járni...
2017. márc. 12. 10:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nem tudom milyen hujeseg ez hogy házi nyulra nem lövünk ugyan hallottam mar errol a hujesegrol de nem tudom értelmezni hogy ez mi fele szabály..szerintem el lenenk mi egyutt akkor is ha osztálytársam..
2017. márc. 12. 10:56
 6/9 A kérdező kommentje:
De inkabb olyan válaszokat varok amik tapasztalatot irnak le es elmondjak mi történhet a legroszabb esetben
2017. márc. 12. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én. Találkoztam egy sráccal és tényleg, ő az én lelki társam, beleszerettem...


Sajnos amilyen idióta vagyok, el is b.s.z.t.m az egészet. Leírhatatlanul kínoz a lelkifurdalás.

És nagyon gyűlölöm magam ezért. Nagyon elcs.sz.tem, és tudom, hogy soha az életben nem találok már ilyen embert mint Ő... Ő tökéletes. Túl tökéletes hozzám. Én csak egy szánalmas ember vagyok, aki senkit sem érdemel meg.


De ez van, nem érdemlek meg én aztán senkit sem, mert csak fájdalmat tudok okozni mindenkinek akit szeretek... Legszívesebben már most a Tiszába ugranék...


18/L

2017. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos végre valaki valaszol..negyon sajnálom ami történt es koszomnom a válaszod..tanulok a torténetedbol es en jo messzire elfogom kerülni a szerelmet sokkal jobb nekem az nélkül az eletem☺
2017. márc. 12. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
a legrosszabb döntés ha elkerülöd a szerelmet!! nem úgy kell hozzáállni, hogy úgy is elcseszed, szarul leszel miatta stb. ha egyszer szerelmes lettél, élvezd ki a pillanatokat, a vele töltött időt és később majd hálás lehetsz neki amiért egy olyan pasiból, aki versenyzik a haverjaival, hogy ki dugja meg a csajt először egy felelősségteljes és figyelmes pasivá válsz majd. teljesen normális ha félsz, ez ezzel jár, de be kell látnod, hogy a tetteidnek következménye van. legjobb, ha összejössz vele és boldogok lesztek, akár örökké is :)
2017. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!