Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tiktokon miért lett akkora...

Tiktokon miért lett akkora divat ez a fiúk vs lányok dolog?

Figyelt kérdés

De komolyan, a magyar tik tok videók 95%-a: "a fiúk ilyenek"

"a lányok ilyenek'

" a fiúknak ez kell", "a lányoknak ez kell" "a fiúk így meg úgy"

"a lányok így meg úgy"

Majnem minden videó erről szól, ami meg mégsem erről szól, annál meg kommentben hozzák elő. És megy a veszekedés oda-vissza olyan emberekkel, akiket nem is ismernek és semmi nem vezet sehová! Főleg, hogy legtöbbje a negatív kommentelőknek 9-12 éves, akiknek 0 élettapasztalatuk van.

És azért is furcsállom ezt, mert én élőben a saját környezetemben ezeket nem tapasztalom,vannak rosszindulatú és kiállhatatlan emberek és vannak normálisak nemtől függetlenül, én általában kijövök az emberekkel, de akkor én vagyok jó helyen?

Olyan mintha az internet egy külön univerzum lenne. Miért?



2020. febr. 12. 15:34
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Csak mert terjed, mert sokan látják. Majd lefut és lesz megint más.
2020. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
A TikTok olyan tartalmakat dob fel, amik téged érdekelnek. Figyeli, hogy lájkolod-e, hozzászólsz, mennyi ideig nézed, és ezek alapján állítja be neked (többek között) a foryou pageet. Szóval azért látsz ilyeneket, mert az algoritmus szerint téged ez érdekel. És lám, így is van, hiszen kiraktad ezt a kérdést. :) Szóval nem divat, csak neked sok ilyen tartalmat dob fel.
2020. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.be sem vagyok jelentkezve tehát nem is tudok like-olni sem követni senkit!

2.direkt próbáltam megnézni egy csomó másfajta videót, de mégis kidob egy csomó ilyet! Akkor most mi van? 😂

2020. febr. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!