Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek a galamboktól,...

Nagyon félek a galamboktól, de annyira, hogy az utcán se tudok nyugodtan sétálni már. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Barátkozz meg velük,mert tele van galambokkal az egész világ. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Sorry ha egy troll kérdés volt és komolyan válaszoltam. XD de nekem tényleg van olyan ismerősöm aki szintén nagyon fél tőlük. Mondjuk nem ennyire
2020. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mint minden olyan fóbia esetén, ami akadályoz az életedben - fordulj pszichológushoz.
2020. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy troll kérdés, a galamboktól való félelem egy elég gyakori fóbia sajnos.


Kérdező: ez, mint minden más fóbia is, fejben dől el. Logikusan te is nyilván tudod, hogy ezek a madarak téged semmilyen módon nem tudnak bántani, a legrosszabb, ami történhet, hogy lepottyantanak. Az meg inkább vicces, ha úgy fogod fel. :) (Nekem a színházi ruhámra pottyantott egy a Central Parkban, kb. fél órával azelőtt, hogy a színházba kellett mennem. Annyira tipikus... de inkább csak nevettem, úgy fogtam fel, hogy a helyiek üdvözölnek Amerikában. :))


A lényeg, hogy a gyógyuláshoz magadat kell "szuggerálnod", mondani magadnak, hogy nem valós a veszély, így a félelem sem indokolt. Ez csak a fejedben létezik. Tudom, hogy nem könnyű, nekem is megvan a magam keresztje sajnos, de nem hagyhatod, hogy ez uralja az életedet. Erősebb vagy te ennél!

2020. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A repülő patkányok... Gyere Szolnokra, itt nem nagyon vannak.
2020. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!