Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ferfiak miert finganak...

A ferfiak miert finganak nyugodtan a haverjaik koreben? :D

Figyelt kérdés
Marmint ez oket nem zavarja, eldumalgatni mikozben 1-2 fing kicsuszik. Miert van ez?
2018. ápr. 22. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Válaszd meg a környezeted. Mi nem fingunk egymás előtt, alap, hogy kimegyünk a mosdóba vagy valami, ha valakinek mégis sikerül összehoznia akkor elpoénkodjuk. De nálunk, 10-15 fős a banda, nem szokás az ilyesmi.
2018. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi sem szoktunk egymás előtt fingani, de én még a szűk családi körben sem, számomra kínos mások előtt, de még egyedül is.

Büfögésre ugyanez igaz.

2018. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért, ha nyugtalanul finganak, az jobb?
2018. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy, mert pont, hogy a lányok szoktak!!

https://www.youtube.com/watch?v=VDfdf4piE4M

2018. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, néhány lánynak kellene megtanítani ezt a büfögés, fingás dolgot, hogy nem kéne mindenhol ahol csak vagy.
2018. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez inkább a bunkó proli férfiakra jellemző. Mármint a folyamatos direkt fingás. Az, hogy véletlenül becsúszik az más tészta. Úgyhogy ne aggódj épeszű normális férfi banda nem fingik, ahogy a nők se...


Amolyan felsőbbrendűségi, alfa hím kiáltás lehet. Állatok vagyunk és attól függően ki mennyire fogja vissza állati mivoltát lesz alja vagy épp értelmes lény.

2018. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Alfa hím kiáltás, behalok :DDDDDDD
2018. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Hasonló ahhoz mint amikor hatalmas böfögéshang terjed végig a lakótelep utcáin vagy az aluljáróban stb., mint az oroszlánok. A hím egyedek ezzel jelzik, hogy a territóriumukban tartózkodnak.

A baj az, hogy ők elvileg emberek lennének és fejlettebb kommunikációval megáldva...

2018. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sport öltözőben simán ha kell... Nem téma
2018. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... én soha nem szoktam tudatosan mások előtt fingani, nemre való tekintet nélkül. Sőt, ha sikerül inkább megpróbálom visszatartani minden esetben. Csak akkor engedem ki, ha egyedül vagyok.
2018. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!