Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék nőiesebb?

Hogyan lehetnék nőiesebb?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalnak nézek ki. Gyereknek néznek folyton. Enyhén sminkelek, mert problémás a bőröm. Ha nem sminkelek, akkor a pattanások, hegek miatt nézek úgy ki, mint egy tizenéves. Pedig testalkatilag inkább anyukás testem van. Tehát cicik, pocak meg popsi... nem egy törékeny alkat. Az erősebb smink nem áll jól, attól inkább nevetségesen nézek ki.

Valakinek bármi tippje van esetleg?


2020. febr. 12. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az arcod fiatalos. Próbálj meg az öltözködéseddel "öregíteni" magadon.
2020. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Látatlanban elég nehéz.
2020. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem első körben menj el bőrgyógyászhoz és próbáljatok megoldást találni a problémádra. Ha ez megvan, utána jöhetnek a praktikák.
2020. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, kezelem a problémáimat. Időnként egész szép az eredmény, de maradnak hegek, amiket korrektorral szoktam elfedni.

Öltözködésben kicsit konzervatív is vagyok, szintén az anyukás stílust követem. Kényelmes farmer, egyszerű pólóval, pulcsival és tornacipő vagy bakancs, esetleg max 5 centis vastagabb sarok.

2020. febr. 12. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy vagy jó, ahogyan vagy, és örülj, hogy fiatalos vagy természetesen, és nem mesterségesen.
2020. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Nincs veled semmi baj, hidd el nekem, Béla! :)
2020. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!