Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék nőiesebb?...

Hogyan lehetnék nőiesebb? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy régen nagyon fiús voltam, kiskoromban. Ma már megváltoztam, de egy kicsi "felesleg" még mindig maradt, amit szeretnék eltűnteni a stílusomból.

Magamat úgy jellemezném, hogy a barátaim között rengeteg fiú van, de akadnak ugyan lányok is. Az öltözködésem állandóan kimerül a fekete nadrág + pólóban, tornacipővel, de ennél több szeretnék lenni. El szoktam járni a főtérre, plázákba nézelődni, más emberekről inspirálódni, de egyszerűen nem tudom hogyan csináljam.

A hajammal nincsen gond, hosszú barna, felül összefogva hordom, mert kiengedve nem áll jól. A körmeimet nem festem, mert túl kicsik hozzá. (Régen, kiskoromban a stressz miatt rágtam, ma már nem, de nem akar megnőni. A sminkem általában annyi, hogy szempillaspirált és szemöldökceruzát/port használok.

Belsőleg pedig, az emberekkel nem bánok valami jól. Egyszerűen idegesítenek, és az a baj, hogy ezt nem tudom elrejteni, ez meg is látszik rajtam.

Nem tudom mennyire érthető a kér(d)ésem, de szeretném megtanulni, hogyan lehetnék ennél sokkal nőiesebb. Mind viselkedésre, stílusra, öltözködésre, úgy egészben.

Más lányok annyira szépek, nőiesek, jó stílussal megáldva. Népszerűek. Olyan igazi lányok. És ezért kissé elveszettnek érzem magam.

Részben azért van erre szükségem, mert jövőre elkezdem a gimit, másrészt egy srác is van a dologban, bár ez annyira nem befolyásolja. :)



15/L



2016. jún. 7. 18:28
 1/2 piriiiii ***** válasza:

Nem megáldva vannak, hanem tesznek érte.

Egyszerűen meg kell változnod, akarni kell. Nem másoktól ellesni.

Legyél megértőbb, gyakorolj türelmet az emberek irányába.

Nem kell magassarkú és kivágott felső ahhoz, hogy nőies légy. :) De pl hordhatnál valami szép ruhát, úgyis itt a nyár. Ékszereket akár. Nekem bokaláncom van, szerintem baromi jól kiemeli a lábat, szép, nőies.

A valódi nőiesség belülről jól. Benned is megvan, idővel biztosan elő fog jönni, ha vágysz rá, ha foglalkozol ezzel. :)

2016. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%

Régen nagyon fiús voltam 15L.

Az igen. Hát ráérsz a leírtakon kétszer ennyi idősen aggódni, akkor már lehet. Úgy legyél nőiesebb, hogy nem kell az lenned, leírtad hogy hosszú barna a hajad és kevés sminket használsz, ez nagyon jó, nőies. A lényeg, hogy ne legyél se színpompázó, se laza cuccos, azok a nem nőiesek. Az egyszerű dolgok nőiesek.

2016. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!