Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apukám semmivel nem készüt...

Apukám semmivel nem készüt anyának valentin napra, viszont anyu nagyon sokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most beszéltem telefonon apámmal hogy szerinte hülyeség az egész, mert ez a szerelmesek ünnepe Amerikában. Anyukám meg egy csomó dolgot vett neki és este fogja oda adni mert addig dolgozik:( Ez így nagyon kínos lesz! Mit tegyek?
2020. febr. 14. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Azt legalább megmondtad apádnak, hogy anyukád készül rá? Lehet, hogy ezért (ha másért nem is), de vinne ő is valamit anyudnak.
2020. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván, ha apád így gondolja, akkor tavaly és előtte való években sem ünnepelte, anyukád meg igen. Ez az ő dolguk, a férfiak többségét idegesíti ez a nyálaskodás.
2020. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem ha lenne párom akkor én speciel nem ünnepelném. Aki szerelmes a másikba és szereti annak minden nap valentin nap. Nem ilyenkor kell gondolni a másikra meg karácsonykor meg az ilyen idióta ünnepek alkalmával. Hanem minden egyes nap. Éreztetni kell vele hogy szereted és gondolsz rá. Nem lehet hogy apád is így gondolja?
2020. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Apának jelezném hogy de anya készült es legalább egy vigyort eröltessen majd magára holnapra ugy is elmulik tartson ki.:)
2020. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóltam neki hogy készült, most megyünk venni neki valamit :D
2020. febr. 14. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy jó fejlemény:)
2020. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igeen
2020. febr. 14. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez már konzumterror, ami az usákoktól jön.

Ajándékozási kényszer, ... "venni KELL neki valamit" ...

2020. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy valamit nem értek: gondolom nem idén jöttek össze, volt már egy pár valentin napjuk együtt, akkor csak most derül ki, hogy eltérôek a nézeteik ebben? Ennyire nem kommunikálnak? Meg kellett volna egyezni, hogy vagy hagyják az egész hülyeséget a fenébe, vagy mindketten ugyanannyit készüljenek.
2020. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy ez a hülyeség már kezd lecsengeni. Felejtsük el Amerikát, legyünk magyarok!
2020. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!