Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik jok ajandekozasban...

Azok akik jok ajandekozasban hogy csinaljak?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben nem voltam jo ajandekozasban, valaki segitene hogy hogyan fejlodhetnek?

2020. febr. 11. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelek arra, hogy a másik mit szeretne. De Valentin napra, névnapra, szóval ilysn kis semmi ünnepekre nem bonyolítom túl. Csoki. Virág. Ez nem egy fontos szülinap, amire személyes ajándékkal készül az ember.
2020. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű figyelmesség kérdése szerintem. Oda kell figyelni arra, hogy a másik mit szeret, mit említ, mit dícsér, mik a hobbijai és ezek nyomán választani.
2020. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ismerem azt, akinek az ajándékot szerzem.
2020. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek. Figyelni kell a másikra, az elejtett félmondatokra. Pl. látod, h. milyen csokit vesz magának v. milyen dolgokért rajong, mit szokott emlegetni. Én néha a telefonomba csinálok jegyzeteket ezzel kapcsolatban.
2020. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelek a másikra, a szokásaira, hogy mire lenne szüksége.
2020. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Aha, és évről évre egyre nehezebb kitalálni, mert kb mindenkinek meg van mindene, vagy nem is tartjuk úgy a kapcsolatot, hogy tudjam mit akar. De én sem tudnék mit kérni és ez független attól, hogy mennyire ismerjük egymást. Ezért erőltetett ez a karácsonyi/ születésnapi ajándékozás.. Beszuntenem az egészet.
2020. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonomba szoktam felírni ha valami eszembe jut, bármikor is legyen az és bárkinek. Anyukámnak tavaly augusztusban kitaláltam, hogy mit fogok venni karácsonyra, mert akkor jutott eszembe egy jó ötlet. Egy héttel karácsony előtt már nem tud az ember normálisan gondolkozni ezen. Egyébként személy szerint én azt szeretem legjobban, ha megkérdezik, hogy mit szeretnék. Viszont mivel sokan nem így gondolkoznak, már rámrohadnak a testápolók otthon, mert évente többet is kapok kéretlenül.
2020. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!