Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek meg jobban a...

Miért néznek meg jobban a fiúk smink nélkül?

Figyelt kérdés

Illetve csak akkor néznek meg, sminkben kivasalt hajjal nem érdekek senkit, de smink nélkül sokszor göndör hajjal, mindig megnéznek a fiúk, észrevesznek,meg egyszer egy fiú barátomtól megkérdezte a nevem egy srác, aki azt mondta jól nézek ki (a barátomnak), meg ugyan ez megtörtént a lakótársammal, amikor feljött 1-2 haverja, az egyik srác érdeklődött utánam (természetesen korombeli tizenévesekről van szó)

Pedig smink nélkül még ocsmányabb vagyok, mint sminkben és amúgy sem azért festem ki magam, hogy még csúnyább legyek, mert amúgy nem szeretem a sminket magamon, csak kell, hogy nézzek ki valahogy. De nem értem az egészet.



2020. febr. 14. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is minden nap sminkelte magát amikor menni kellett valahova...hajat vasalt...nem a szemüvegét vette fel hanem kontaklcset rakott be. Imádtam amikor nem kellett menni sehova és nem sminkelte ki magát, felvette a szemcsit, kontyba rakta a haját és felvett valami régi kinyúlt pólót meg egy otthoni cicanacit. Szebbet el sem tudtam volna képzelni :).
2020. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

5

Igen szimpibb, emberibb, bizalmat ébresztőbb, és nem olyan mint egy két lábon járó "műalkotás" akihez oda se merek menni.

2020. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 hát én akkor esküszöm, csak smink nélkül fogok menni mindenhova, legalább kap levegőt az arcom. 😂
2020. febr. 14. 19:51
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


Első kép, Demi Lovato. Smink nélkül 10-ből 9-es nő, sminkkel jóindulatúan hetes.

2020. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarsz tetszeni a sminkkel? Ha jól értem akkor magadnak jobban tetszel úgy, de másoknak kevésbé. Nincs ezzel gond, csak döntsd el hogy kinek akarsz tetszeni. Ha a srácoknak akkor hagyd a sminket és fogadd el, hogy szépnek tartanak anélkül. Ha meg magadnak akarsz inkább tetszeni, akkor tedd fel nyugodtan, csak ne várd hogy másnak is ez legyen a preferencia
2020. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15 az ember magának akar megfelelni

#14 ez tényleg durva!

2020. febr. 14. 21:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem keráztad ki magad?
2020. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!