Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van önbizalmatok smink nélkül?

Van önbizalmatok smink nélkül?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, hogy állandóan sminkelnem kell (BB, korrektor, szempillaspirál), mert anélkül úgy nézek ki, mint egy zombi. karikás szemek, kipirosodott arc, láthatatlan szempillák...

Egyetlen nőismerősöm, rokonom sem sminkel, valahogy mégis jobban néznek ki, mint én.

Én a kisboltba se mernék anélkül lemenni


2017. aug. 9. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Pedig meg kellene próbálnod. Meglátnád, senkit nem érdekel, hogy van-e rajtad smink, vagy nincs. :)
2017. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Eleinte nekem se volt mert negatív emberek vettek körbe, de sose sminkeltem. Nem akartam tönkretenni az arcomat, aztán így is lett barátom, a Férjem mellett pedig egyre több önbizalmam lett. Szépnek tart, bókol, szeret, elfogad, stb.


Próbálj egyre kevesebb sminket használni és meg fogod szokni az eredeti arcodat. (A legtöbb férfi amúgy se szereti a sminket.)

2017. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem szoktam sminkelni, szóval igen. Nem ettől függ az önbizalmam egyébként sem.
2017. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Alszol eleget? Iszol elég vizet? Ne a reggeli első tükörből indulj ki, olyankor mindenki zombi, szörnyen néz ki. Aztán a mosakodás, felébredés után helyrepofozódik. Én sose sminkeltem magam, a természetesség híve vagyok.
2017. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sminkben sincs :-/ Úgyhogy nem is sminkelek, fölösleges.
2017. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Én alapozó nélkül ki sem megyek az utcára. Mást nem használok. Nem tudom miért, de anélkül nem érzem jól magam. A férjem nem szereti a sminket. Spirált meg rúzst akkor használok ha mondjuk moziba, étterembe vagy nyaralni megyünk. Régen nagyon hamar elfogyott egy szájfény, de mióta együtt vagyunk azt nem használok, mert utálja, hogy ragad. Mindig próbál lebeszélni az alapozóról is, hogy sokkal szebb vagyok anélkül, meg miért használom mikor ő anélkül is szeret stb. Szerintem meg anélkül szörnyen nézek ki!
2017. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Én mindig sminkelem magam, ha megyek valahova mert úgy jobban érzem magam. Nem használok sok sminket (alapozó, korrektor, púder, szemceruza, szempillaspirál, szemöldökzselé), úgyhogy abszolút természetes az összhatás. Sokkal jobban érzem így magamat és smink nélkül borzasztóan nézek ki...csúnya, foltos, fényes a bőröm, lila a szemem környéke, egyszerűen rossz rám nézni. Ezeket a hibákat, viszont egy kis sminkkel szépen tudom korrigálni. Én is utáltam mindig, hogy nekem ezzel ennyit kell vesződnöm mert más még smink nélkül, reggel az ágyból kikelve is szebb mint én, de már elfogadtam, hogy nekem picit több erőfeszítésembe kerül az, hogy kinézzek valahogy. Sokan mondják, hogy ez hülyeség mert mindenki természetesen a legszebb stb., de szerintem ez egy hazugság, nekem is mindig mondják, hogy minek sminkelek mert biztos nagyon szép az arcom nélküle is...aztán mikor meglátnak smink nélkül, akkor rögtön megjegyzik, hogy milyen szarul nézek ki, nem vagyok-e beteg....szóval erről ennyit. Én is látom a különbséget, sminkkel 100szor jobban nézek ki. Ciki vagy nem ciki, tudom, hogy a természetes a divat, de nem érdekel és senki kedvéért nem hagynám abba mert nekem ez így jó.

Próbálgasd, menj ide-oda smink nélkül is és majd eldöntöd, hogy neked hogyan jobb.

2017. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van önbizalmam smink nélkül, még több is, mint sminkkel 😊


25f

2017. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Haha mintha csak en irtam volnaa XDDD

En sem tudok meglenni szempillaspiräl nelkul. A kisboltig se... XDD :D :D szörnyüü..

2017. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hogyne. amúgy se vagyok az aki vastagon keni magát még a Tescoba is :)
2017. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!