Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan tolerálja ezt az...

Ki hogyan tolerálja ezt az evés közbeni hangot? (videó)

Figyelt kérdés

Így videón is érezhető, de élőben mikor berezonál a ház.

https://www.youtube.com/watch?v=CdmMfo3BEpQ


2020. febr. 15. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Az mizofónia, nem mizofóbia :D
2020. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
#8: erre akkor sem az az egészséges válasz, hogy megvered.
2020. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok.

Dehogy verem meg. De nagyon felidegesít, egy pillanat alatt. Kimegyek és kész.

2020. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezért is eszek gyedül...
2020. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"

Képzeld el mikor csend van a házban és rop-rop. Szerintem csak az eszik így aki ilyen egoista és nagyon nagy az önbizalma."


Ööö...


Szerintem meg csak éhes és enni szeretne.


Ennyi erővel egoista az, aki alábát rázza a villamoson, mert az másokat zavar.


Vagy egoista az, aki allergiás és a torkát köszörüli, mert van, akit az őrületbe kerget vele, stb.


Attól, hogy valaki csukott szájjal eszik és ropog valami a foga alatt nem egoista. Ha olyat eszik, ami szeret sem egoista dolog; tehet ő arról, hogy ropogós dolgokat szerret enni?


Mondom, engem más hangok kergetnek az őrületbe és ilyenkpr vagy beszélek az illetővel, hogy a közelemben mellőzze vagy szépen arrébb megyek, esetleg bedugaszolom a fülem.

2020. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem mizofóniám van, akinek nincs, az sose fogja megérteni, hogy miért bukunk ki ennyire az ilyen hangoktól. Nagyon rossz, mert tudjuk, hogy a másik csak eszik, semmi rosszat nem tesz, de mégis olyan düh fog el, hogy meg tudnám ütni. Persze nem teszem. Anyám mellett sem tudok létezni ha eszik. De nem kell csámcsognia se, elég ha csukott szájjal rág, vagy nyel egyet. Soha ne legyetek mizofóniások :( eléggé megnehezíti a hétköznapokat.
2020. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mizofóniás vagyok.


A rágás nem zavar, így a videó sem zavart.


Ellenben ugyanúgy dühbe gurulok, mint ti a rágástól, ha valaki krahicsol, krákog, fütyül, sistergő vagy sziszegő hangot ad ki, folyamatosan tüsszent, kattogtatja a tollát, stb.


Nem ütném meg soha és felfogom, nem azért csinálja, mert egoista, de egyszerűen az őrületbe tud kergetni és dühös leszek.


Kiskorom óta van amúgy és, amikor elmondtam otthon, a testvérem kínzott, így szólni se merek senkinek, hogy direkt azt mondogatta, amit düh kitörésem lett és örjöngtem ez milyen vicces volt neki. Na azóta nem merek senkitől segítséget kérni, pedig kellene.

2020. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A ropogás engem is idegesít,viszont tudom tolerálni.Ami ropog,azt nem lehet máshogy megenni.Amit nem tudok tolerálni,az a csámcsogás.Mert a száját mindenki be tudja csukni evés közben.
2020. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem a csamcsogas, nyamnyogas idegesit, de olyan szinten hogy duheohamot kapok tőle es nem birok együtt enni olyannal aki csamcsog. Pl nevelő apam es a papam brutal modon szurcsog, nyammogja a kajat, tele szájjal beszel es forgatja a kaját a szajaban. Kb mar ott tartok hogy kerülöm őket.
2020. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!