Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretnek a mai fiatalok?

Blokkolt kérdése:

Mit szeretnek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Mi az, ami igazán sokakat érdekel, gondolok pl. sorozatra, tárgyra, márkára, bármire. Akármilyen választ megbecsülök.

2020. febr. 16. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a "mai fiatalok" igen sokfélék, nem egy egységes "fajta", ezért sok minden érdekelheti öket, pontosabban gyakorlatilag minden, ami csak lehetséges. Persze nem mindegyiket minden, hanem van, akit ez, van, akit meg más.
2020. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pl szeretek edzeni, új számomra érdekes dolgokat tanulni, szeretem a környezetet, az állatokat, a lányokat (bár nem mindent, csak azt aki számomra érdekes).


Utálom, ha valaki szomorú, ezért szeretek hülyéskedni, mosolyt csalni az emberek arcára.

Meg szeretnék milliárdos lenni, hogy segíthessek más embereknek, sőt... Hogy jobbá tudjam tenni a világot. Csak ehhez rengeteg pénz kellene, ami sajnos nincs a birtokomban és nem is látok sok esélyt rá. De így próbálkozgatok kicsiben, pl már az is jó érzéssel tölt el, ha mosolyt tudok csalni más emberek arcára, akár egy pillanatra is. De igazi vágyam akkor is a milliárdosság, nem akarok én fényűző életet, csak egy ház, 1-2 kocsi*, valami munkát persze hobbiból és kész. A többi a jótékonykodásra kellene, munkahelyek teremtéséhez, kutatások pénzeléséhez és minden máshoz, hogy az unokáim majd jobb világba érkezzenek.


*Azért kellene akár 2 kocsi is, mert rövidebb távra ha tehetném elektromost használnék, de ha az ország másik felébe mennék vagy valami, akkor az nem a legjobb arra.

2020. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
cigi, pia, bulizás aztán egy másik városban ébredni másnaposan
2020. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
A cicákat. A cicákat mindenki szereti
2020. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

#4

Én nem.

2020. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
#3 vagyok, miért lettem lepontozva? én sajnos ilyenekkel vagyok körülvéve... tisztelet a kivételnek
2020. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Fortnite, Iphone
2020. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
A parciális differenciálegyenleteket.
2020. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
4: vagy a kutyákat 😊
2020. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

#9

A hányinger is elkapott :D

2020. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!