Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghalt apukám. Szerintetek...

Meghalt apukám. Szerintetek normális amiket tettem, tettünk utána?

Figyelt kérdés

Délután hívott anyám, hogy apám meghalt a kórházban, beteg volt, de leszaták az orvosok mert 80 fölött volt, pedig élhetett volna még. Hibaztatom magunkat, hogy nem tudtunk semmit tenni érte mert mindenki csak ült a babérjain és nem segített neki.

Utoljára pár napja voltam bent nála a szülinapján, akkor még reagált sütöttem neki, de le volt zárva a János kórház vírus miatt. Anyám épp mellette ült mikor meghalt. Otthagytam a munkahelyem, de nem siettem, mert úgy gondoltam már minek, meg rosszul is lettem kicsit. Két óra múlva értem oda. Nem takarták le anyám meg a húgom a fejét, csak nézték. Nagyon csúnya volt már így. Napok óta haldoklott, anyám mondta, hogy búcsúzzak el tőle.. Anyám simogatta. Én takartam le a hugom ekkor elkezdett sírni, utána megsimogattam még a fejét, de nem így akartam. Megfogtam a takaró alatt a jobb kezét a másik kezét is meg szerettem volna fogni, az meleg volt kicsit és nyirkos vizes és puffadt, akkor megbántam hogy ezt tettem. Erre a húgom rámkiabált, hogy mit csinálok, nem vagyok normális. Mondtam, ti meg másfél órája nézitek a holttestet, az se normális. Soha nem láttam még halottat és dühös voltam, hogy ott igy van, már úgy éreztem ez nem ő, és megalázó az egész . Undor és távolságtartás is kavargott bennem. Pedig nagyon- nagyon szerettem. Ő is szeretett nagyon. Nem tudom mit gondoljak az egészről, szerintetek ez normális reakció.?


2020. febr. 17. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én anno apa temetésén elröhögtem magam valamin. Aztán pár nap múlva amikor egyedül voltam sírógörcs tört rám és ordítva bömböltem.
2020. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mindenki máshogy éli meg.
2020. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,mindenki máshogy reagálja le.
2020. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

6 temetés egy fél év alatt...


Legutolsó eset:

Én mamámra dőlve bőgtem ölelve.


A temetés szertartásán a látóköröm elsötétült, fekete lett, mintha csak egy parányi tűszúrásnyi lyukon néztem volna ki.

Csak a sárra, földre, fűre emlékszem az egészből.


Majdnem megvakultam lelki állapotom miatt.

2020. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ilyenkor enyhén sokkos állapotban van az ember.
2020. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:
nagymamám rákos volt...amikor meghalt nem tudtam rá nézni sem:( tudtam h az már nem ő,de majd megszakadt a szivem. és amiközben beteg is volt nem tudtam nézni ahogy szenved képtelenvoltam,és utána kva nagy lelkifurdalásom volt hogy nem töltöttem vele több időt utolsó napjaiban hónapjaiban:( ..
2020. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Igen, nekem is hasonló érzések voltak..
2020. febr. 18. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Én az éppen haldokló, meghalás szélén álló csaladtagomat puszilgattam a kórházban . Fogalmam sincs mi zajlott akkor a fejemben, össze voltam zavarodva. Bennem annyira mely nyomott hagyott, hogy még rágondolni se nagyon szoktam. Nem volt túl szép látvány. De hidd el olyankor nem gondolkodik az ember...
2020. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!