Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretnék vele beszélni!...

Nem szeretnék vele beszélni! Valakinek van valami jó tanàcsa, hogyan lehet valakit finoman lerázni?

Figyelt kérdés

Főiskolai csoporttársam írt nekem egy hete már. Nem beszéltünk 2 éve. A főiskola alatt szerelmet vallott nekem, én visszautasítottam, onnantól kezdve megromlott teljesen a viszony, nem is beszèltünk egymással. Múlt héten ìrt, hogy eszébe jutottam, mizu velem. Sokàig meg sem nyitottam, tegnapelőtt visszaìrtam neki annyit, hogy minden oké velem. Nem kérdeztem vissza se. Páromnak is mondtam. Most megint visszaírt, kérdezi merre dolgozok, van-e kapcsolatom, meséljek magamról bővebben. Nekem semmi kedvem ehhez a felesleges jópofáskodáshoz. Nem akarok vele beszélni, nem akarok magamról mesélni neki, és az sem érdekel vele mi van. Tudom bunkó vagyok, de nem hiányzik nekem. Biztos hülyén hangzik ez a kérdés, és gyerekes, de kínos. Nyilván megbántani sem akarom, csak valahogy finoman leràzni. Tudtok tanácsot adni??

25N


2020. febr. 18. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs barátom van, te pedig nem kelted fel az érdeklődésemet különösebben.
2020. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Írd az igazat: "qrva unalmas az életem, nem akarlak untatni".
2020. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó...
2020. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Írd, hogy házasodni készülsz, gyakorlatilag nincs egy szabad perced sem. Minden jót xy.....
2020. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem hangzik h×n, szerintem írd meg neki nyugodtan a fentebb leírtakat, és hogy nem érdekel, élje mindenki a saját életét.
2020. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4: Szuper ötlet!! Bár hazudni nem akartam, de beszélni sem akarok vele, nincs más választás. Köszönöm!:)


#5: Köszi meglesz!!


#2: Nem gondolom, hogy az az igazság, hogy unalmas az életem. Miért lenne az? Csak nincs kedvem megosztani vele a dolgaim.

2020. febr. 18. 18:08
 7/19 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnék ezekről mesélni egy embernek, aki nem az életem része, és nem szeretnélek az életembe."
2020. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell visszaírni semmit. Az a legegyértelműbb. A minimális kommunikáció is kommunikáció. Ne legyen semmi.
2020. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Válasz helyett küldj lájkjelet mindenre amit ír! :D
2020. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9: Úristeen na az az igazán idegesítő válasz haha :DD Jóóó!
2020. febr. 19. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!