Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért várják el azt,...

Egyesek miért várják el azt, hogy mindenki értse a fekete/alpári humort?

Figyelt kérdés

Itt olvasom alább az egyik ilyen kérdést . Komolyan mintha a kérdező elvárná , hogy mindenki olyan legyen mint amilyen Ő. Én férfiként se értem az ilyen humort , és még az ilyenek vannak felháborodva, ha az emberek komolytalannak tartják őket és kerülik a társaságukat . Mert képtelenek felfogni az agyukkal, hogy nem mindenki vevő az ilyen viselkedésre és az effajta “humorra”.

És akkor csodálkoznak az ilyenek, hogy elszigetelődnek és egymás között vannak csak folyamatosan , és maguk között megy a nagy egyetértés , hogy a többi ember milyen besavanyodott, mert nem olyanok mint Ők, a nagy humorheroldok... én pl ugrok minden ilyenre, mert nem tudom eldönteni , mikor humorizál valaki és mikor gondolja komolyan a dolgokat . És akkor az ilyenek csodálkoznak , ha valaki orrba vágja őket , csak úgy oltogatásból, csak úgy poenból! 🙂

Mert ami nekik humor, az lehet a másik embernek sértő. Én pl dolgozni járok be a munkahelyemre nem a másikat oltogatni , és ezzel Nálunk mindenki így van . Mi alapján van joguk ezeknek az embereknek ahhoz , hogy eldöntsék , mindenkinek kötelező olyannak lenni, mint amilyenek Ők ?



2020. febr. 19. 13:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ti azt hiszitek mindenki olyan mint Ti. Hál’Isten ez nem így van, mind általánosban,mind középiskolában , mind pedig egyetemen egy kezemen össze tudtam számolni hány ilyen volt. Most a munkahelyemen egy sincs . De az előző helyemen is kettő ilyen volt.
2020. febr. 19. 14:36
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

🤔 ez pedig picit olyan, mintha te szintén "elvárnàd" a fekete humor nem létezését 🙃


Ha valami nem tetszik áthidalod.


Úgy kell alakítani az életed /életünket, hogy nekünk jó legyen.

Legyen az internet keresések, megvàlogatott családtagok, emberek, környezet, otthon, karrier...stb


Ha leakadsz egy ilyen témán, ami amúgy ezelőtti napjaid s az elkövetkező napjaidnak nem áll útjában 😁👌

Megkeseredsz és a negatív dolgokon (fogsz) csámcsogni.

2020. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

#11 Ki mondta, hogy azt hisszük, mindenki olyan, mint mi? 😂


Olyan hülye vagy, hogy az már fáj. Ha ennyire kevesen vagyunk, akkor mit zavar téged az az 1-2 ember akik ilyenek és összefutsz velük? Hm? :) Talán nincs jobb dolgod vagy nagyobb problémád annál, hogy találj egy réteget (ami állításod szerint nagyon kicsi) és azokon csámcsogj, elhitetve magaddal, hogy te ettől jobb vagy másoknál vagy intelligensebb? Nagyon nem így van, hidd el.


De akkor lenne egy kérdésem: számodra mi humoros, ha mindenre ugrasz, mint egy nyuszika?

2020. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Fú, hogy én mennyire gyűlölöm ezeket a hangulatrontó, sértődékeny miss p***csákat... IT-n dolgozom, napközben folyamatosan mennek az idétlen poénok (valaki linkelt egy kérdést, pont ugyanazt csináljuk mi is, tele van a céges levlista is gyökérségekkel, van belső céges mémoldal is, amit mi csináltunk, a főnök is örül neki, hogy jó a hangulat.

Volt pár savanyú ember, aki nem tolerálta ezt, ki lettek utálva. Azzal semmi baj nincs, ha nem tudod értékelni és nem erőltetsz magadra nevetést egy ilyen alatt, de van abban igazság, hogy van a gyökér buta nőknek meg a piperkőc férfiaknak egy igazi segg halmaza, akik mindenen ítélkeznek és te vagy a legszarabb ember, ha egy nehéz helyzetből humorral próbálsz kimászni. És milyen érdekes, hogy a sötét humort és a csipkelődést pont azokban a munkakörökben rántják elő, ahol a legnagyobb koponyák vannak... Milyen érdekes, hogy sok egyetemi oktató is ilyen tartalmakkal fűszerezve tartja az órát és imádják a diákok... Nálunk is mindenki rajong a dank mémekért.


Ja, amúgy le kell, hogy törjelek, ha a többség "elszigetelődik", az nem elszigetelődés, hanem a te kiközösítésed. Gondolkodj kicsit el ezen.

2020. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baj, pont az ilyen kis szarokat szokták felhasználni alapanyagként az új viccekhez a hátuk mögött. :D
2020. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

"Kilenceske, nem Ti vagytok többségben ezzel a nagy humorherold hozzáállással. Nem tűnik fel, hogy a többség erre nem vevő ?" - na, ezzel a hozzászólásoddal tökéletesen bemutattad, mi a te bajod. Be vagy savanyodva, és zavar, hogy mások jól érzik magukat. Mellesleg lekezelő is vagy, nem kicsit. Nem olyan válaszokat kaptál, amilyeneket vártál és megy az oltogatás meg mások becsmérlése. De persze a te ártatlan lelkedet nem szabad megbántani humorral, mert azt te nem érted, meg nem szereted.

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a nagy többség igenis vevő a humorra, a sötét humorra is, ezért megy évek óta ennyire a 9gag, a rengeteg mém, sőt sok sitcom is tele van sötét humorral, ezek pedig nagyon népszerűek. Gondolom, te ezeket sem érted. Szär neked. :)

2020. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

Majd valaki jól kikormol és jössz velünk nevetni. :D

Önirónia, ember, önirónia! Ha így folytatod, magadat is utálni fogod és beletörsz az életbe. Nem az a megoldás, hogy ha nem tudod eldönteni, hogy mikor humorizál valaki, hogy mindenbe beleállsz és mindent magadra veszel, hanem épp ellenkezőleg. Mindent könnyedék, poénosan. Ha valaki rosszindulatú, azon is jobb nevetni, de a többség nem azért csipked, hogy rajtad nevessen, hanem azért, hogy veled. És sajnos ezen nagyon könnyen változtatsz azzal, ahogy reagálsz.

2020. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiába mondják, hogy a fekete humor olyan, mint a láb. Valakinek van, valakinek nincs.
2020. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!