Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki meg kérdezik tőlem....

Mindenki meg kérdezik tőlem. Hogy festem a hajam mert nagyon fekete mindenki azt hiszi, magyaroknak is van természtes fekete hajuk? Fiu vagyok

Figyelt kérdés

érdekel hogy magyar ban is van fekete haj

az enyém is fekete és kék szemü vagyok

fehér bőrü


2014. jún. 3. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van, az évszázadok során keveredett a magyar nép is annyit, hogy mindenféle haj és szemszín is előfordul már.
2014. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húú, hát gratulálok a szüleidnek, hogy ilyen gyereket csináltak, ez a legritkább kombó, a fekete haj- kék szem- fehér bőr :D Szóval legyél büszke magadra, mert ez tényleg ritkaság, és egyébként igen van ilyen, pl én is ilyen vagyok, meg még ismerek egy embert ő is, úgyhogy akad.

Viszont nem degradálásból, de megtanulhatnál helyesen írni :D

2014. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tyűű, pont egy ilyen embert kerestem. Eddig akárhány fekete hajú, fehér bőrű személyt láttam, szinte 100%, hogy barna volt a szemük. Osztom az előttem szóló véleményét, ez valóban ritka. Büszke lehetsz a szüleidre. :D
2014. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
be akarom festeni sötét vörősre hajamat természtes állna nekem szerinted?
2014. jún. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!