Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigyek az emberek ha...

Miért irigyek az emberek ha van pénzem utazgatni?

Figyelt kérdés
A kollégák bent a munkahelyen nagyon irigyek, rosszindulatúak, mert utazgatok a barátaimmal évi 2x. Ez nekik miért fáj?
2020. febr. 19. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Mert csóró lúzerek.

Lehet ez nem polkorrekt, nem kedves és nem empatikus, de legalább igaz.

2020. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha ugyanazon a munkahelyen dolgoztok, nekik hogy-hogy nincsen pénzük utazgatni?
2020. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó: azért mert ők kényszerből, társadalmi elvárásból, a rokonok, szülők miatt családot vállaltak mielőtt kiélhették volna magukat, utazhattak volna, megvalósíthatták volna az álmaikat.
2020. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Ezt én se értem. Ma az egyetemen felmerült, hogy kinek van-e már nyári programja és többek közt én is jelentkeztem és elmondtam, hogy három külföldi utazás (Horvátország, Skócia, Ausztrália) is le van szervezve. Erre az egyik srác kis túlzással szidni kezdett, hogy én biztos kitartott vagyok, hogy én mennyire öntelt és irigy (?) vagyok, hogy én nem érdemlem meg ezeket a lehetőségeket, stb. A véleményével mondjuk egyedül volt.

Ne törődj az ilyenekkel, valószínűleg csak frusztráltak.

2020. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Van mindenféle ismerősöm, haverom. Utazgatós is. Valamilyen "rejtélyes" oknál fogva az egyik részük sosem panaszkodik, hogy bárkit zavarna, hogy utazgatnak. A másik részük igen.
2020. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem soha nem volt bajom azzal ha valakinek mindene meg volt, és úgy ment valahova, viszont ha keresel 200 ezret, szülőknél laksz, megtakarításod is csak annyi amiből elutazol, akkor nem feltétlenül ezeket kéne előtérbe helyezni.
2020. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert te ilyen hasznos dologra költöd a manidat. Azt viszont nem veszik észre, hogy tuti, hogy ők is művelnek hasonlót, pl.: használt, külföldi ótó behozatalra, stb.
2020. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggodj,oriasi bajok vannak a fejekben,tegnap elmentem edzeni egy ingyenes kondiparkba munkaelott,es jottek az uzenetek,hogy en mibol elek,hogy ilyenkor van idom edzeni.Biztosan vasazok,bugázok,stb.(Se autót nem tettem ki,se utazást)Szanalmas emberek vannak akik le akarnak húzni az ő szintjükre.Nem kell velük szóba állni.
2020. febr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Ezt én se értem, nekem a kedvencem, mikor a párommal elmentünk 3 napra sátorozni (vadkempingezni, ingyen), és megkaptam, hogy eltartott vagyok és a párommal vitetem magam nyaralni...... mivan?? :DDDD

Furák az emberek, nem hinném hogy foglalkozni kell az ilyenek véleményével. Vagyis hát én szoktam rajta jókat szórakozni, de ennyi. :))

2020. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Mert nekik nincs.
2020. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!