Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még olyan! FIÚ!...

Van itt még olyan! FIÚ! Akinek Harley Quinn a példaképe?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem meg a moziban az új Harley Quinn filmet. Alapból nagy rajongója voltam már régebben is a karakternek, de ez az új film csak még jobban rátett a szimpátiámra. (Megjegyzem, Joker-t gyűlölöm és viszolygással tölt el!)


Szerintem a mai férfiak és sztereotípikusan férfias eszmék által uralt, kegyetlen, farkastörvényű, szabálymániás, racionalizmus-mániás társadalom úgy ahogy van rossz, és szerintem az is jobb alternatíva lenne, ha a nők vennék át a vezető szerepet, akár ilyen Harley-szerű lázadó, normákra és törvényekre fittyet hányó valódi, hús-vér, emberekkel, akik még érző és empatikus lények a megfelelő dolgokban, nem hamis, fellengzős dogmákban.


Már jóideje elég depis vagyok és ezen film megnézése vitt valami életörömöt és színt az életembe.


Úgy érzem, jó lenne, ha egy valódi Harley Quinn pl. a mai magyar társadalmat is szétcsapná, és megmutatná a "Girlpower-t!", hogy ellenpontja legyen ennek a bürökratikus, emberi természettel egyre kevésbé összeegyeztethető világnak.



2020. febr. 20. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Kérjek neked beutalót pszichiátriára?
2020. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen félreértetted a karaktert.
2020. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Lámyként nem tartom cikinek, elvégre a története nem mindennapi.
2020. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Izé...a karakter kattant, de legalább van doktorija :D

Jó ha kicsit kiránt a letargiából, akkor miért ne bár fura példakép, gyártja magának az ellenségeket mert azt hiszi bármit emgtehet. Nem ok a girlpower, humanpower kell nekünk...egyenlőren előremenni tovább, nem tovább rángatni a mérleget ide oda hogy most melyik nemnek legyen hatalma...

2020. febr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked egy közveszélyes pszichopata pi_csa a példaképed, egészségedre.
2020. febr. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
héhéhé, álljon meg a menet. Nem volt mindig kattant. A szerelembe őrült bele.
2020. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
27%

Nem példaképem, de a kedvenc DC karakterem. Bár nekem amúgy is hasonlóan borult elmém van, mint Harley-nak.


28F

2020. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

"Már jóideje elég depis vagyok"


Ez le is jön az írásodból.

Menj, igyál valamit, mozdulj ki a haverokkal, szerezz barátnőt...

2020. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
76%
Agyadra ment a túltolt feminizmus.
2020. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiába mondják azt hogy a feministák a legmegkeseredettebb életű balekok. :'D Tesó, az ellenkező irányba nőtt a farkad.
2020. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!