Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz, gyerekes ha...

Az mennyire gáz, gyerekes ha egy 21 éves fiúnak egy anime karakter a példaképe?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 01:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki.
2019. júl. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Figyelj, apa, hordoz ez a bolygó a hátán ócskább nemzedékeket is előttetek. Ti vagytok még a megváltás, komolyan mondom...
2019. júl. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ki?
2019. júl. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Jiren


Edzeni járok és én is olyan erős akarok lenni mint ő.Nekem sincsenek barátaim,engem is elárult mindenki,magányos vagyok és az edzés az egyetlen dolog ami boldoggá tesz.Kiskoromban mindenki piszkált és ki voltam közösítve,ezért elkezdtem edzeni,hogy erőssé váljak.

Magamra ismerek benne.

2019. júl. 13. 03:34
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, ameddig nem kezeled úgy, mintha élő személy lenne.
2019. júl. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi gond. Valaki amugy hivatalosan is osszehazasodott Mikuval, az se gaz csak erdekes. Az edzesben meg hajra
2019. júl. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azzal nincs semmi gond hogy a példaképed egy anime karakter. Tőled idősebbek is léteznek akik pont úgy szeretnek animéket, anime karaktereket mint te. Én 25 éves vagyok de a mai napig bele tudom úgy élni magam a Dragon Ball-ba vagy a Naruto-ba mint régen gyerekként. Megunhatatlanok egyes animék. Veled az a gond hogy boldogtalan vagy és magányos nem az hogy magas szinten fanolod a Dragon Ball Super-ből Jirent. Erősen ajánlom neked a legnagyobb jó indulattal hogy ne a múltal foglalkozz mert akkor soha nem lesz fényes jövőd és kezdj el barátnőt felszedni, új baráti kapcsolatokat keresni, egyéb más hobbit és szórakozást keresni, munkahelyet keresni ha nincs.stb. Szóval legyenek céljaid és töltsd meg az életedet a felsoroltakkal mert a magányos életmód lassan de biztosan felfog őrölni elkerülhetetlenül. Edzést semmiképp ne hagyd abba mert nagyon megfogod bánni később ha abba hagyod. Sok sikert kívánok neked minden jó dologhoz az életben.

2019. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem Hit a példaképem a Dragon Ball Superből. 39F
2019. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg anime van amelyik igen mély mondanivalot képes kozvetiteni, es hihetetlen motivaciot adhat.

Engem pl Rock Lee inspiralt a Narutobol, nemi tulzassal de az eletemet mentette meg. Ugyanis iszonyat mély godorben voltam, depresszio, zavarodottság, önvád jellemzett.. majdnem otthagytam az egyetemet, osszevesztem barataimmal es a csaladomal is, egy szakitas utan voltam, raadasul elszortam az osszes penzemet, elhiztam, igenytelen lttem. Es mivel fiatalkoromban engem is sokan piszkaltak masik fiuk, igy teljesen nulla volt az onbecsulesem egesz eletemben, raadasul emiatt nem is hittem el hogy en barmiben jo lennek, barmihez lenne tehetsegem, igy feladtam barmit is csinaltam, ha egyaltalan elkezdtem. Egy szakadek felé haladt az életem. Ekkor néztem meg a Narutot, es Rock Lee volt az aki raebresztett arra hogy a kitartas es a kuzdeniakaras megvaltoztathatja az ember életet. Kiemelheti a $zarbol. Ezutan minden reggel megneztem egy bizonyos jelenetet Rock Lee es mestere beszelgetesebol, es ez motivalt arra hogy minden nap kuzdjek. Az eredmeny nem maradt el. Rendbehoztam az emberi kapcsolataimat, befejzetem az egyetemet raadasul kiemelkedo eredmenyekkel, majd folytattam a tanulmanyaimat, aminek koszonhetoen m!ra magam is az ELTE-n dolgozom, ősztől pedig mar tanitok is... emellett lefogytam, megerosodtem es az elszort penzemet is tobbszorosen visszaszereztem. Lettek uj barataim, onbecsulesem es tele vagyok tervekkel.

2019. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szoval az biztos, hogy ero van ezekben a filmekben. Ha valaki gyerkesnek nevezi oket szive joga. De sokat veszit vele!
2019. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!