Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy idegesít a...

Az normális hogy idegesít a nyugdíjasok viselkedése?

Figyelt kérdés
Állandóan mindent ők akarnak jobban tudni, olyan dolgokról beszélnek amik akkor történt velük amikor még nem is éltem vagy pici gyerek voltam, hs valami nem úgy történik ahogy ők szeretnèk, akkor hisztiznek. Állandóan monológokat mondanak, nem is hagyjàk szóhoz jutni az embert. Mindig állandóan arról beszélnek ami nagyon régen történt. Ha próbàl nekik segíteni az ember, nekik semmi sem jó, azt hiszik, hogy ők mindenkinèl mindent jobban tudnak. Önkritikájuk semmi. Mindenbe és mindenkibe belekötnek. Talán még egy fokkal jobban idegesítenek mint a tinédzserek, pedig azokat is inkább messzire kerülöm.

#erőszak #agresszív #önkritika nélküli #másoknál mindent jobban tudni akaró #hisztiző #múltban élő #jelen dolgaival tisztában nem lévő #roppant idegesítő nyugdíjas öregek.
2019. nov. 22. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Én azt szeretem mikor előttem vásárolnak és beszélnek nyugodtan a semmiről mintha senkinek semmi dolga nem lenne :)
2019. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Engem is idegesítenek a nyuggerek es a tinik is. :(
2019. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen, figyeleméhesek, hisz tudják, nekik már nem sok van hátra. Nagyon sokan csak panaszkodni tudnak, leszívják az ember energiáját, önzők, egoisták, sorban álláskor furakodnak. Orvosi rendelőbe is csak azért mennek egyesek, hogy valakivel tudjanak beszélgetni.


De természetesen nem mindegyik ilyen.

2019. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja, mert amikor egy nyugdíjas gondolja magáról hogy mindenben igaza van akkor az idegesítő, de amikor te, akkor az rendben van:D
2019. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom azt, hogy mindenben igazam van. Nem gyötrök más idegen embereket a személyes problémàimmal, nem kezdek el untatni senkit. Nem tartom magam felsőbbrendűnek stb.
2019. nov. 22. 11:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon rendes idős emberek, de sajnos olyanok is bőven akadnak amilyeneket felsoroltam. Sajnos a családomban is, akiket nem mindig tudok elkerülni és igazi energia vàmpírok.
2019. nov. 22. 11:52
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én ma fizettem be pénzt a bankban, odajött egy nyugger mama, fellökött, nem volt sorszáma se és elkezdte verni a tamtamot hogy ő had fizessen be a számlájára pénzt azonnal. Majd közölték vele hogy húzzon sorszámot előadta a hattyú halálát hogy meghalt a férje 10 éve, le van rokkanva, melege is van, hőgutát fog kapni, had fizesse be azonnal.
2019. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt gondolják hogy rájuk a szabályok nem vonatkoznak, csak mert öregek. "Második gyerekkor", csak a gyereknél van esély, hogy egyszer felnő és normális lesz, a nyugdíjasoknál nem tudom miben bízzunk. Illetve tudom, de nem akarok gonosznak tűnni😊
2019. nov. 22. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tiniket a felnőttek és a nyuggerek, a felnőtteket a tinik és a nyuggerek, míg a nyuggereket a tinik és a felnőttek idegesítik. Ez az élet rendje XD
2019. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
#7 a legszebb az egeszben, hogy normalis hangnemmel el lehet erni hogy egybol sorra kerulj, kapj ulohelyet stb, akkor is ha latszolag nem szorul ra az ember. en egyszer veradasrol emntem haza es a tomott buszon elkezdtem szedulni. megkertem egy ferfit hogy adja at a helyet. szo nelkul felallt, meg meg is kerdeztek korulottem, hogy jol vagyok-e. elmondtam, mi van velem es mindenki megerto volt, pedig latszolag jo eroben levo huszoneves lany voltam. csak szepen kellett kerni
2019. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!