Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1 hét és itt a 25. szülinapom....

1 hét és itt a 25. szülinapom. Megakarok változni teljesen, hogy boldog legyek végre. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam sajnos, nem igazán tudom magamról elhinni,hogy szerethető vagyok, ráadásul eléggé zárkózott is vagyok,és így nehezen találok párt magamnak. Az a két kérdésem lenne,hogy

1. Hogyan szerezhetnék önbizalmat?

2. Zárkózott nőként hol kéne,hogy párt keressek?


2020. febr. 21. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvass a következő szerzőktől könyveket:

Csernus Imre, Almássi Kitti, Osho, Bagdi Bella, Kurt Tepperwein, Csattos Ilona


Hallgasd meg a következő videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=j95evwGHvlA

https://www.youtube.com/watch?v=FajXwEj1r6Q


Minden csak tőled függ.

2020. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el valami kemény sportot. Vagy járj táncra (társastánc, rúdtánc, jive...)


Hidd el, kívül - belül át fog formálni.

2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ne várj hirtelen átalakulást. Lassan szeresd meg önmagad. Keress magadban jó tulajdonságokat, és ezekkel segíts másoknak.


Át fogsz alakulni, de ez egy hosszú folyamat, ne számíts azonnali sikerekre, látványos mérföldkövekre. De érezni fogod a fejlődést!

2020. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Most lehet hogy hülyeséget írok egyes emberek szerint,de azért le írom.


Fiatal vagy ezért bármire képes vagy csak akarni,tenni és kitartani kell.

Többféle képen tudsz önbizalmat szerezni magadnak.

Például:Lépj ki a komfortzónádból,ezt akár többféle képen is meg tudod tenni,most jön az amikor sokak szerint hülyeséget fogok mondani,na szóval válts munkahelyet,lakóhelyet akár külföldre is mehetsz 1-2 év nem számít,próbálj ki minden olyan dolgot amit eddig nem tettél és szeretnéd,legyen az bármi,sportnak is jótékony hatása van,szerintem az legfontosabb hogy szerezz önbizalmat másoktól saját magadnak, na és persze az hogy végre új közösségben meg szeressenek téged ez által saját magadat is meg tudod szeretni,legalább is ez nálam így volt.


Zárkózott nőként hol kéne,hogy párt keressek?


Szerintem először az első problémát kéne megoldanod,biztos vagyok benne hogy ha sikerül akkor sokkal könnyebb lesz párt szerezni magadnak,megint egy buta tanácsot fogok adni,nyilván ezt csak akkor próbáld ki ha biztos vagy benne és lesz önbizalmad mivel ezt máshogy nem nagyon lehet legalább is szerintem,jöjjön a tanács,tegyük fel meglátsz egy adott személyt aki számodra tetszik,menj oda hozzá és szólítsd le,mennyi az idő? merre van ez meg az? vagy csak szimplán mond meg neki hogy tetszik neked bár mielőtt ezt megmondanám az adott személynek kicsit beszélnék vele.

Ahogy annó a mesterem mondta mi fiatalok szeretünk mindent túlbonyolítani még sokszor az egyszerű dolgokat is és ez elég sok esetben így is van csak bele kell gondolni.

Mondom ezt így 22 éves gyerek fejjel,bár a nővérem szerint sokkal normálisabban gondolkodom,cselekszem és bánok a kisbabájával mint sógoromnak a 30 éves testvére.

2020. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először határozd meg most hol vagy és hova akarsz eljutni. Ezek után körvonalazódnak azok a dolgokat amiket tenned kell a haladásért.
2020. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önfejlesztő könyvek, önismeret, új gondolatok gyűjtögetése, és sok türelem, mert bocsi de ez nem olyan mint egy újévi fogadalom, holnaptól nem eszem hőst :D ez egy lassú folyamat, de megéri, ha elkezded magad tudatosan megismerni, emgfigyelni, és lassan mindig csak egy egy apróbb új szokással változtatni az leteden a 26. szülinapodon már egy új ember néz majd vissza rád. Velem pont így volt, egy hete lettem 26, a 25. szülinapomon szétszedtek a saját érzelmeim...
2020. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igen tudom, én is igy gondolom, remélem 1-2 év és új emberré válok. Már el is kezdtem keresni egy jó pszichoterapeutát, illetve könyveket,amik a segítségemre lehetnek.
2020. febr. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!