Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha közel 25 évesen se egziszte...

Ha közel 25 évesen se egzisztenciám/párom/"papírom", akkor lehúzhatom a rolót?

Figyelt kérdés

Érettségi előtte sem volt túl fényes a helyzetem, de valami volt.

Azóta persze dolgoztam, kipróbáltam ezt-azt, eljutottam pár helyre, megismerkedtem emberekkel, (annak csúfolt) közösségekkel, de mind-mind zsákutca vagy értelmetlenség lett.


Most meg már annyi ötletem, meg elképzelésem sincs mint eddig.



2020. febr. 21. 23:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze munkanélküli vagyok jelenleg, meg voltak barátnőim, azt kihagytam a felsorolásból. De ők meg inkább romboltak.
2020. febr. 21. 23:39
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Igen, ezt jól látod, több kérdést nem is kell kiírnod erről!

Költözz ki az erdőbe, etesd a cinkéket, vagy bánom is én miket, de ezt az oldalt lehetőleg kerüld!

Köszi!

2020. febr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell lehúzni a rolót, mert azzal azt biztosítod magadnak, amit nem szeretnél. Munkakeresés, szakmatanulás, biztos van ami érdekel, meg amiben fejlődhe tnél.
2020. febr. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass, valj ertelmesse. Hirtelen maskepp fogod latni a vilagot, es nem utolso sorban mas emberekkel is tudsz majd szot erteni (nem csak sugerekkel), ami eg es fold.
2020. febr. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mennyi is az átlagéletkor? 85 év? De számoljunk csak 75 évvel.. Szóval van még minimum 50 év tudatos élet előtted.


Csak rajtad múlik mit hozol ki belőle.


Önmagad sajnáltatásával nem lesz semmid.

2020. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!