Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan lányok akiket...

Vannak olyan lányok akiket nem érdekel, hogy milyen sikereket értem el az életemben, milyen végzettségem, munkám, egzisztenciám van, nem beszélek sokat, inkább az érzelmeket nézi, hogy emberileg milyen vagyok?

Figyelt kérdés
Leírom az igazságot elég kevés sikert értem el az életemben, sok mindenben másként gondolkodom, mint az átlag, felmerem mutatni az érzelmeimet, igaz csak annak akiben megbízom. Nem tartom helyesnek azt az életmódot, amit a mai fiatalság csinál, hogy abból áll egy buli, hogy leissza magát sárga földig, és azt se, hogy csalják egymást az emberek. Megmondom őszintén nem volt még barátnőm nem úgy alakult az életem, ahogy terveztem, de nem szégyenlem, mert én szerelemből szeretnék együtt lenni valakivel, aki tetszik kívül belül, akit igazán szeretek és mindent megoszthatok vele. 24/F
2014. szept. 17. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs egy se.
2014. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem pl nem nagyon erdekelnek az ilyen dolgok. En inkabb magat az embert es a lelket veszem figyelembe. Amugy meg nekem se volt senkim és bulizni se jarok nagyon el :) de nem aggodom. Majd ugyis jon a nagy Ö
2014. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
pedig vannak ilyenek....
2014. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem csak egy dolog érdekel az életen, hogy mennyire vagyok boldog az illetővel. Vannak ilyenek. L
2014. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, az emberek többsége olyan, hogy elvben mindenki szép, aranyos, jóságos, nem olyan, mint az a csúnya, gonosz másik, aki ítélkezik, elutasító stb., a gyakorlatban meg a hozzád hasonlókat mindig átpasszolja másnak valamilyen indokkal. Ha azt mondja egy csaj, hogy neki elég egy átlagos, normális srác, akkor érdekes módon az esetek zömében valahogy mégsem elég jó az az átlagos, normális jelentkező, aki szeretné megismerni őt. Én ezt az elfogadás dolgot csak akkor hiszem el, ha egy nő tettekkel is bizonyítja. Mondani könnyű, megcsinálni nehéz. Fogadjunk, hogy ha ismerkedni próbálnál az állítólag toleráns, esetleg visszahúzódó lánykákkal, alig lenne sikered náluk, pedig előtte még nagy bőszen hirdették, hogy jaj, őket dehogy érdekli az, hogy mit értél el az életben, dehogy érdekli a külsőd stb. Tisztelet az igen csekély kivételnek.
2014. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van. De az ilyen lányokat nem a Gyíkon fogod megtalálni a te korodban.Hanem könyvesboltban, vagy Duna-parton olvasgatva, vagy Margitszigeten. Jellemzőjük, hogy egyedül vannak:D Akad köztük csinos, és kevésbé csinos is. Egy jellemzőjük mindegyiknek van: hogy 24 évesen be sem teszi a Gyíkra a lábukat. És nekik van igazuk:)
2014. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sikert nem csak a nagy dolgokban kell keresni és igazából még nagyon fiatal vagy, ráérsz még sikereket elérni.

Én 21 éves vagyok, de sokkal jobban kedvelem a tőlem idősebb korosztályt, mert velük már lehet beszélgetni komolyabb témákról is. Nem járok szórakozóhelyekre, mert már meguntam, úgymond kiöregedtem az ilyen helyekről. Engem nem vonz az, hogy 16 éves kislányokkal és kisfiúkkal táncoljak. Viszont szeretek koncertekre járni, legyen az bármilyen stílusú, szeretem a városban szervezett programokat, vagy csak beülni egy kávézóba, kajáldába és jót beszélgetni a barátaimmal. Bár azért azt el kell mondjam, hogy fiatalabb koromban mi is nagyon sokat ittunk buli előtt a barátaimmal, de mi havonta csak egyszer jártunk el, nem minden hétvégén.


Bár nekem még nem volt barátom, de azt biztosan tudom, hogy ha lesz, soha nem tudnám megcsalni, sem őt, sem mást, akivel valaha is kapcsolatba kerülök. Ha már nem érzem ugyan azt iránta, inkább megmondom neki és leszek egyedül, mint, hogy így okozzak fájdalmat.

2014. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baromság, mindegyik azt hazúdja, hogy ő nem a pénzt nézi meg a bicepszed vastagságát...de azért ha szembe jönne vele árnold svárci a dunaparton és megkérné a kezét, lehetnél te akármilyen aranyos, kétlábbal rugna ki a kapcsolatból téged a csaj
2014. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!