Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselkedtek másokkal...

Ti hogy viselkedtek másokkal szemben, amikor szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Eljátsszátok hogy minden rendben, hogy ne kezdjék el kérdezgetni, mi a baj? Vagy zárkózottabbak és csendesebbek lesztek? Vagy folyton csak panaszkodtok mindenkinek, akit egy picit is érdekel? Kiváncsi vagyok kinél milyen ez.

2020. febr. 23. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én olyankor általában kerülöm az emberi kapcsolatokat és magamba fordulok. Ha kérdeznek egyszóval válaszolok. Ilyenkor inkább az internetes kapcsolataimra alapozok, az okoz megnyugvást valamint azért előnyösebb számomra mert nem szeretem ha sírni látnak, ő meg nyilván nem fogja látni. Szerencsére azért ritka alkalmak egyike :)
2020. febr. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fapofa utcan.

Mosoly fel annak aki feluletesen ismer.

Kozeli csaladtagok lathatnak csak igazan szomorunak.


Miert?

Mert nem szeretem magam gyengenek mutatni.

Aki meg nem rokon kesobb visszaelhet a neki elmondott bubanatommal.

Vagy ha nem is joakaro, akkor meg belem rughat, vagy karorvendhet magaban.

2020. febr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egykedvű vagyok, de igyekszem nem mutatni a szomorúságot (bár vidámságot egyébként is ritkán lehet rajtam látni), ugyanakkor, igyekszem nem hangulatemberként viselkedni és nem azokon az embereken levezetni rossz lelkiállapotomat akikkel találkozom, mert arról ők nem tehetnek.
2020. febr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az arcomon van, hogy nem igazán érzem jól magamat.
2020. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz az alatt. Szerintem a szomorú dolgok szépek, így próbálom ráhangolni a másikat. Szinte csak negatív dolgokról szeretek beszélni, a vidám dolgok nem kötnek le.

Ha pedig magam vagyok az, akkor kerülöm az embereket.

2020. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam panaszkodni. Amúgy sem vagyok bőbeszédű, így nem nagyon lehet észrevenni, magamban tartom (igen, szív-, emésztőrendszeri problémák megvannak). Maximum könnyebben lehet felhúzni, de igyekszem nem másokon levezetni
2020. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Vagy zárkózottabbak és csendesebbek lesztek?"


Alapból zárkózott vagyok, a köszönésen kívül nem nagyon szoktam mondani semmit senkinek, szóval rólam aztán soha nem tudják megmondani, hogy épp jó kedvem van vagy szomorú vagyok vagy dühös vagy beteg vagy akármi.


33/N

2020. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel bunkó vagyok
2020. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!