Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szomorúak lesztek, ha...

Ti is szomorúak lesztek, ha sokat látogatjátok ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Régen szerettem (olyan 10 éve) de mostanában akkorát zuhant az egész, hogy elmegy az életkedvem, ha feljövök.

Rendesen rosszul leszek lelkileg. Mostanában inkább, ha olvasgatni akarok, kinyitok egy könyvet, mert itt nem bírom.


Mi lehet az oka? Miért volt más korábban?


2019. márc. 14. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mégis itt vagy.
2019. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, szemléltetted is az egyik okot, amiért már nem sokáig.
2019. márc. 14. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
De maximálisan igaza volt. Csak egy tenyt közölt az első válaszoló.:)
2019. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem arra használják amire való tudod?
2019. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2006-ban még nem mindenkinek volt elérhető a szélessávú net, nem voltak okostelefonok, hogy az ember a zsebében hordja 0-24-be, nem volt magyar facebook, vagyis ezen az oldalon, mikor elindult, még tényleg értelmes, ritka kérdéseket tettek fel, nem pedig olyanokat, amiket 1 perc lenne kigoogle-özni vagy kiwiki-zni.
2019. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy! Ha így éreznék akkor nem látogatnám ezt az oldalt.
2019. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóan látom én is. Az lehet az oka, hogy felengedik a tiniket, emellett mások is csak a poénkodást, vagy épp a szívatást, a veszekedést látják benne. Kevés értelmes, hasznos dolog van már rajta...
2019. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

"Mostanában inkább, ha olvasgatni akarok, kinyitok egy könyvet, mert itt nem bírom."


Olvasgatni mindig könyveket kellett volna.


Nekem a hajam kihullik, mikor ilyen oldalakat "olvasgatnak" szórakozásképpen. Feljössz, megnézed, hogy igen, még mindig mindenki anált meg mélytorkot akar, lemész, és sírsz, hogy szar a világ. Nem ezt kell "olvasgatni".

2019. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1-fél évente feljövök valamiért, amit keresek, aztán itt ragadok 1-2 hónapra. Jellemzően vizsgaidőszakban.

Attól vagyok szomorú, hogy mennyire gányul működik az egész. A válaszok és azok pontozása, hasznossága teljesen független a valóságtól és a tényleges hasznosságtól, így az egésznek semmi értelme. Nagyjából ez az internet pöcegödre, ami egy szomorú görbe tükröt állít a magyar társadalomról. Itt mindenki szent, mindenki szid mindenkit és senki sem hibázik. Legtöbbet ebben a kategóriában és a társkeresésben töltök és ott igazán gáz a helyzet. Olyan femináci szintet mint ott, még sehol nem láttam a való életben.

2019. márc. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!