Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy létezhetnek 120+ kilós...

Hogy létezhetnek 120+ kilós emberek? Mennyit kell enni hogy valaki ennyire elhízzon?

Figyelt kérdés

Volt nagyon durva zabálós időszakom,de még akkor sem tudtam 80kiló fölé elhízni.

Oké,hogy genetika,meg betegség,de akinek ekkora feleslege van,az milyen életmódot él?


Saját tapasztalatokra,beszámolókra lennék kiváncsi elsősorban.


2020. febr. 24. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Genetika tényleg

Volt párom 180magas és 130kg volt, és ugyanazt ettük együtt éltünk Volt h napokig tényleg sehova nem ment egyedül tehát nem evett más

Ugyanazt ettük volt volt hogy néha én többet ettem mint ő 67kg s nőként.

Ráadásul az én munkam fele részben ülő munka ,az övé meg mozgosabb

Szval érdekes dolgok ezek.

2020. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze sokan akik nem ismerték annyira adták neki az ívet,hogy biztos csokikat zabál vagy hasonló,közben otthon nagyon ritkán volt édesség.
2020. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Eleve nem mindegy, milyen magas az illetö, másrészt mennyi ebböl az izom és mennyi a háj, illetve az életkora is számít, a fiatalok nagy része ehet, amennyit akar, nem hízik, 40 fölött meg igen könnyne jönnek fel a kilók.

Az életmódra nem igazán tudsz következtetni, mert van, aki könnyebben hízik, van, aki nehezen. Az elöbbieknek minden plusz falat plusz kilókat jelent, és hacsak nem idömilliomos, nem feltétlen van lehetösége napi több óra intenzív mozgásra.

Emellett tényleg létezhet olyan is, aki beteg, amiatt van ekkora súlya.

2020. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

létezik, unokatesóm :D


Eléggé elvolt hanyagolva érzelmileg, azért kezdett ennyit falni. 14 évesen kezdődött ez. Éjjel megevett akár 3 melegszenyát minden sz arral megtöltve, mellé sütiket. Nappal folyton aludt, vagy ivott, meg zabált. Aztán mikor felnőtt lett ,nem dolgozott, csak evett és evett. Nappal aludt, ejjel fentvolt és zabált. 120 kiló lett..

2020. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Amikor azt mondják, hogy genetika, az nem azt jelenti, hogy az adott ember vízen és salátán él de ennek ellenére 120 kiló. Hanem azt, hogy amivel te pl max 80ra híztál azzal ők 120fölé.
2020. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tudom. Heti 5 napot sportolok, általában folyamatosan eszem és így vagyok 65 kiló...

Mikor nem sportoltam annyit és zabáltam, akkor is csak 80-ig mentem el, inzulinrezisztenciával együtt is.


Néha ránézek emberekre és azon gondolkodom, hogy hogy tudták magukat ennyire eltorzítani, egyáltalán elviselni magukon azt, amit csináltak. Engem hihetetlenül zavart az a +20 kiló is, nagyon sok dologban megkeserítette az életem. Nem ítélkezem, nem lesz a szememben az illető ettől kevesebb, csak olyan nehéz felfogni, hogy hogyan lehet így élni.

2020. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

180 cm vagyok .Volt olyan időszak amikor keveset mozogtam. Ekkor fölhíztam majdnem egy mázsára.Olyan 98 kg körül lehettem.(Most 82.)Aztán elmentem dolgozni.Fizikai munkát.

S mennyiségre kb.ugyanolyan étrend mellet,fogyókúra nélkül lefogytam.

Ebből kiindulva már az is elég a hízáshoz,ha az ember nem mozog eleget.Amennyiben nem mozog meg még össze eszik minden vackot,egész nap nassol,akkor bizony könnyen jönnek a pluszkilók.

2020. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Szia. Én 135 kilós vagyok, én mindig kövér voltam, gyermekorvosom amikor átvett mert nyugdíjba ment az első, akkor megjegyezte, hogy 1 évesen kövérebb vagyok mint egy 3 éves. :) oviba, iskolába, sőt még 1349 fős középiskolában is én voltam a legkövérebb, egy nyáron amikor 14 voltam 35 kilót híztam és lettem 101 kiló , most érdekes, hogy csak 135 vagyok 21 évesen, ilyenkor már illene 180 körűl járni, de vissza kellett fognom magam pár eü alkalmassági miatt, de most már újra jöhet a sok-sok pizza, végső soron ez pszichológiai terheltség, soha nem voltam jó semmiben, mindig kiröhögtek és egyedűl kajálni tudtam és eldöntöttem, hogy ha másban nem kilóban leszek több, és ehhez nem is kellett pénz, egyszerű vizes kenyér is elég, ha ki akarták dobni a szüleim a száraz kenyeret és megmelegítettem és vízzel megettem, akár 1 kilót is. Szüleim azt gondolták genetikai bajom van, doki elmondta nekik, hogy nem, anno amikor még beszélgettem emberekkel is kérdezték, hogy ez hormonális? Nem, nem az.
2020. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 135 kg voltam 23 éves koromig, aztán 6 hónap alatt lememt 80 kikóra, most 5 évvel később depressziós időszakomban + dohányzás letétele után 120 kg körül lehetek.


A helyzet az, hogy nem mindenkinek jelenti az a súly azt az elborzasztó határt. Én 100 kilóig teljesen jól éreztem magam. Most viszont annyit 12 órázgatok munkahelyen, hogy esélyem sincs lefogyni.


Hogyan lehetséges: genetika. Rám nagyon gyorsan szalad fel a súly, viszont ha fogyózok, akkor nagyon gyorsan le is repül. Viszont szeretek enni, nagyon sok boldogsághormont tud termelni nekem az étel. Ígyhát most kövér időszakot élek megint.

2020. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora magassággal? Öcsém például 2 méter, és eleve 100 kg körül volt, mikor közel élvonalban sportolt, utána meg +20 kiló könnyen felment. Ez kb. olyan, mint ha egy 170 centis ember 80 kiló.
2020. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!