Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik kijárnak síppal, dobbal, transzparensekkel tüntetni, és ordibálnak?

Figyelt kérdés

Van ilyen ismerősötök?


Milyen embernek ismeritek?


Igazából nem akarom arra helyezni a hangsúlyt, hogy ki micsodának vallja magát, de ha gondoljátok megemlíthetitek azt is milyen tüntetésen volt kinn az az ismerősötök.


(aki saját maga volt kinn valamin, az ne nagyon akarjon magáról objektív véleményt írni, mert nem fog menni)



2020. febr. 24. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Jól teszik, legalább helyettünk is megmozdulnak. Bár sajnos úgy látom, ennél már sokkal keményebb eszközökkel lehetne célt elérni.
2020. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Tisztelem őket, kiállnak valamiért, ami fontos számukra (és mások számára is), veszik a fáradtságot, kimennek, nemcsak a fotelból osztják az észt a meleg lakásban a gép előtt kommentben.
2020. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én is voltam kint többször tüntetni, főleg a diákságot érintő kérdésekben felnőtt, dolgozó emberként.


Nem síppal, dobbal, nem is ordibálva, ahogy a körülöttem álló több ezer, esetenként több 10 ezer ember sem, hanem teljesen normálisan hallgatva a felszólalásokat.


Becsülendő, ha valaki kimegy és kiáll valami mellett/ellen.

2020. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
síppal dobbal nádi-hege-dű-vel
2020. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Oké, itt úgy érzem mindenkinek (eddig) a kormányellenes tüntetők ugranak be.


De mi van pl a kormánypárti, Bayer féle tüntetésekkel?


Ott is büszkeséget éreztek hogy "Ez igen, ezek derék emberek, hasznosan, és a közösség számára produktívan használják az idejüket"?

2020. febr. 24. 13:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Szomorúnak tartom hogy idáig el kell jutni. Az ellenzék azért, mert olyan a kormány amilyen. A kormány hívei, meg azért hogy legyártsák a saját hazug ál-lázadásukat.
2020. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
22%
Én azt, hogy nincs jobb dolguk xD
2020. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Én semmi értelmét nem látom egyáltalán.

Ehelyett inkább piacképes szakmát meg nyelvet plusz soft skilleket kellene fejleszteni,meg elmenni karriert épiteni.

Meg felelőssèget vállalni a saját életükért.


Mindig azt nézd kik mennek ki tüntetgetni?

Nem nem a PIACKÉPES diplomás fejlesztő,mérnök,bankár,elemzők.

Nem nem a sikeres szakemberek,szakmunkások és nem a cégvezetők,vállalkozók és nem a managerek.

Hanem a ,,csőcselék",aki ujjal mutogatni azt tud és hisztizik,hogy miért nem keres aktatologatóként fèl millát minimum,meg nem tesznek semmit orbánozáson,mészároslőrincezésen kivül,nem vállalnak felelősséget az életükért.

Hanem oldja meg a kormány,oldja meg màs csak saját maga nem.

Ez a baj a tüntetgetőkkel,hülyeség helyett inkább fejlesztenék magukat.

2020. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
A tüntetés csak egy jó közös séta az andrássyn, semmi eredménye nincs soha, nem így kell változást hozni.
2020. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mindenki azért tüntet amiért akar. Ebbe szerintem nem kell beleszólni. Nyilván ezek az emberek többségében nem introvertáltak és nem is óhajtják magukban tartani a véleményüket így aztán valszeg a hétköznepi életben is tolják amiért tüntetni mennek, csak face-to-face halkabban.
2020. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!