Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek rám másképp...

Miért néznek rám másképp mióta rövidebb szakállal mutatkozom? Meg úgy általában a többi embertársamra is.

Figyelt kérdés

Ilyesmi, a hossza is hasonló.

[link]


2020. febr. 24. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a rövid szakáll, akkor valószínűleg azért, mert ápoltabban nézel ki, mint előtte.
2020. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes a meglátásod, ugyanis a családomban, és ismeretségi körben is mindig azt hallottam hogy igénytelen az egész szakáll dolog, kenhetnek rá akármit, foglalkozhatnak órákat, meg hogy nehezen tisztán tartható, és a 2 naponta borotválástól "jobb" nem kell.
2020. febr. 24. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ennél 2x hosszabb viking szakállam van.


Nem veszem észre, hogy bámulnának.


Annyi, hogy 2 hete a vonaton Gandalfnak hívtak miatta. Ez előtt nem tudom mikor éreztette akárki is velem, hogy a normától eltérő dolog (pedig az).

2020. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam furcsán nézni, amikor a pasi szép is lenne, csak ne lenne rajta a hülye szakálla, ami rádob plusz 15 évet, vagy ha végképp nem áll neki jól a szakáll, vagy ha túl hosszú és ápolatlan. Öszintén ritka az a pasi akinek a szakáll jól áll. 28/f
2020. febr. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!