Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is olyan az ember...

Szerintetek is olyan az ember mint egy "rossz" vírus?

Figyelt kérdés
"Következő Föld" Úgy érzem mintha valami vírus lenne az emberiség, kifejlődik, vég nélkül szaporodik, tönkretesz egy bolygót majd egy másikat keres. Kiirtandó vírus vagyunk.? Aztán egyszer majd lehet jön egy felsőbbrendű élőlény és kiírt mert valami szörnyű fertőnek néz minket a viselkedésünk alapján. És küld nekünk pár aszteroidát? :DD

2015. jún. 7. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes gondolatmenet...nem mennék bele ezekbe a felsőbbrendű fajokba, meg kialakulásba stb. mert lefárad tőle az agyam.
2015. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudna jól is működni ha használná az eszét.
2015. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A bolygót nem teszi tönkre... A bolygó szépen el van a "tönkretétel" után is, max. számunkra tesszük annyira tönkre, hogy már egyre élhetetlenebb. Azért nagyon nem mindegy.
2015. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, meg annak élővilágát!
2015. jún. 7. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is az élővilága vagyunk azért.
2015. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régi elcsépelt de helytáló teória ez. Szerintem az embereknek ideje lenne szerepet váltania virus helyet a föld inmunrendszerévé kellene válnuk, hogy jóvátegyük a hibáinkat, ez a midolgunk kell legyen végülis nevezhesük magunkat akár a természet öntudatra ébredésének.

De ugyanmár hol álunk mi ehez amég börszinröl, valásról, GDP-röl vitatkozunk adig maradunk is viusok

2015. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg a szótárral is bajban vagyunk! :D
2015. jún. 8. 07:56
 8/11 Hannibal106 ***** válasza:
Én nem értek egyet vele hogy vírusok lennénk. Ugyanis ez egy negatív jelző egy olyan csoportra ami károsít egy fejlettebb organizmust. Ámbár a Föld nem élőlény, s ahogy jelenleg mi tudjuk a végtelen univerzumban több mint jelentéktelen lenne egy bolygó elpusztulása. Így az embert inkább apró csodának mondanám a jelentőségét pedig mi nem foghatjuk fel.
2015. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kipusztul egy élökényektöl hemzsegö bojgó mint a föld .vele együt az egyetlen értelmes fajal, (ráadásul nem is biztos, hogy elétezik más ilyen bolgó) akkor ki marad aki bármit is felfoghatna a világegyetemböl. Tehát értelmes lények nélkü az égész világ értelmetlené válik. Értem én, hogy kicsik meg aprók vagyunk mi a végtelen ürhöz képest de például egy rovar is az az a a föld élövilágához képest de a rovarvilág eltünésével a rovaroktól minden fejleteb faj eltüne. Vagyis minél aprób valami annál fontosabb a tejs képet nézv. Mámint énszerintem.
2015. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó jól összefoglaltad :)
2015. jún. 9. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!