Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Nektek mi a...

Lányok, nők! Nektek mi a véleményetek ha egy dagi pasinak egy vékony nő kell?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 13:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
6-os hozzászóló de a pocakos azért nem egyenlő a dagadtal
2020. febr. 27. 14:56
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Egy kapcsolatban mindenki boldog akar lenni.

Ha a potenciálisan párod boldogságának gátat szab az, hogy kövér vagy, mert mondjuk nem kíván vagy mert nem tudtok olyan dolgokat együtt csinálni, amit ő szeretne, vagy igazából bármi más miatt, nos akkor nem lesz veled. Már ha egészséges a lelki világa, mert sok ember indokolatlanul szeret lábtörlő lenni. Na mindegy.


Szóval, az egy dolog, hogy mit szeretnél, az, hogy a másik fél mit szeretne, egy másik dolog. És semmiképp sem kevésbé fontos, mint a tiéd.


Lehet magyarázni, hogy el vannak szállva a nők és egyéb hiszti, ha nem akar veled lenni, nem lesz veled. És kapaszkodj meg, egy normális ember, ha nem akar valakivel lenni, akkor sem lesz vele, ha ő lesz az utolsó ember ezen a bolygón, akivel lehetne.

2020. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Hidd el kérdező volt neki rendesen, most meg még úgyis. De nem fogom lekövérezni, mikor szeretem úgy ahogy van.
2020. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

"miért egyedülálló egy vékony nő? mert válogatós ezért."


Miért kell a disznónak vékony nő? Mert válogatós, azért.

2020. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

A dagi pasi miért nem fogja fel, hogy a saját szintjén keresgéljen?

Sőt, a plusz kg-k a saját egészségét veszélyezteti.


A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

Vékony, sportos nőként én se jönnék össze egy zsíros d.sznóval.

2020. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
egyetértek 15-s hozzászóló
2020. febr. 27. 16:22
 17/21 anonim válasza:
68%
Örülnék neki, én szeretem a ducibb srácokaz
2020. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 bogenschutze válasza:
69%
Én pasiként most is 120 körül vagyok, 60 évesen. Elmondanám, hogy kb 40 éves korig a csajok válogatnak. Utána rájönnek, hogy az a macsó akit szeretnének másokat is szeret, és jobb egy kevésbé vonzó pasi mellett mint egyedül. Lányként jobban jársz, ha egy kevésbé vonzó fiúval, mert az hűségesebb, mint aki bárkit megkap. Fiúként meg nem kell félni 40 felett dúskálhatsz a csalódott csajok között.
2020. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
60 évesen is ilyen hülye vagy?
2020. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%
Vékony testalkatúként én is a dagibb férfiakat kedvelem, ha nem régen kerültem is 40 fölé, valahogy mindig a hasonlókra buktam.
2020. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!