Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden pasinak fekete/barna...

Minden pasinak fekete/barna hajú és szemű alacsony, vékony, törékeny nő kell, ha csak a külsőségeket nézzük?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve természetes szőkén kék szemekkel. Az eddigi ÖSSZES volt barátom egy ilyen fent említett lányért hagyott el.. :( kezdem csúnyának érezni magam így.
2014. szept. 4. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Már megint egy ostobaság
2014. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nah, látszik, hogy vége van a sulinak.......sugárzik az értelem :)
2014. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, van akinek a szőke kékszem jön be pont. nálam momentán mindegy a szem és hajszín eltudom magam képzelni bárkivel. én azt nézem hogy szép arca legyen, ha már külsőség, nem kell hogy gebe legyen de ne legyen duci se és ne legyen túlszolizott túlpirított bőre, inkább a fehér bőr jön be nekem inkább, de igazából ez nálam mind másodlagos csak, első a belső, azt próbálom elsőre minnél jobban megismerni és ha az bejön akkor mégszebbnek látom. 19/F
2014. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Evergrey ***** válasza:
A csalódás, és az elkeseredés mondatja ezt most veled. Természetesen vannak, akiknek inkább a szőke, kék szemű lányok tetszenek. Sőt, olyanok is vannak, akiknek nem igazán fontos a szem- és hajszín. Mindenkinek más kicsit az ízlése, és mindenkinek kicsit más a fontos, mikor párt keres.
2014. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Nekem tök mindegy hogy néz ki, csak nyelje le!
2014. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fenét! Nekem a magas szőke kék szemekkel kell.
2014. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
basszus most szólsz, hogy ilyen csajt kell keresni? :S én meg szőkésbarna hajú, szép kék szemű lánnyal jöttem össze...de ha nem gond nem hagyom el, mert másoknak a barna hajú/szemű lányok tetszenek...
2014. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a világosabb haj jobban bejön, mint a világos barna, szőkés barna, szőke. De a sötétebbet sem vetem el(sötét barna, fekete, netán vörös), mert van akinek jobban áll. Jobban tetszik a kék/zöld szem, de ez is függ a személytől. És a harmadiknál el kell, hogy keserítselek, mert nekem személy szerint csak a vékony, törékeny nő tetszik. (az nem derült ki, hogy milyen vagy, csak feltételeztem. sorry ha tévedtem :/ )

Szőke hajjal, kék szemekkel meg nem nézhetsz ki rosszul. Úgy gondolom. Már csak az alak és az arc határozza meg. Azért mert szőke a hajad és kék a szemed, ne érezd magad csúnyának! Szerintem szép :)

2014. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!