Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy csinos vékony 21 éves lány és nem kell senkinek? Mi kell a mai másiknak? Megváltozni nem fogok az tuti, de mi kell egy pasinak manapság?

Figyelt kérdés
nem kellés
2014. júl. 14. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a csinos vékonyak... valószínű nem itt lesz a probléma
2014. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Mert lehet, hogy csak azt hiszed magadról, hogy csini vagy és lehet tajparaszt is vagy! :)
2014. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet a baj, hogy mindig rossz helyre írod a kulcsszavakat, és a férfiak ezt egy idő után megunják.
2014. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elég sok más kellhet hozzá. Intelligencia, stílus, kedvesség, közös nevező. A külső változhat, nem csak azt kell figyelembe venni. Esetleg nem vagy válogatós?
2014. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

Ki tudja??

1000 oka lehet.


Ha csinos vagy és jól nézel ki, de nem k*-*úrvásan persze, akkor a viselkedéseddel a hozzáállásoddal az életviteleddel, a belső tulajdonságaiddal lehet probléma.

2014. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem személyiség kell. Aki közöl, kérdez, ott van velem, és nagyon közeli pontból szemléljük a világot. Első sorban erre van szükségem, de én csak egy pasi vagyok.

26f

2014. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy "csinos vékony", az jellemzésként eléggé kevés, ez alapján lehetetlen megmondani, hogy miért nem kellesz senkinek, bár ez alighanem eleve túlzás. Mi kell egy pasinak manapság? Csak a magam nevében írhatok, szeretem, ha a nő, intelligens, van humora, vannak céljai, tervei az életben, és tesz is azokért.
2014. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"nagyon közeli pontból szemléljük a világot"

nagyon intelligensen hangzó duma, de ennek semmi értelme

a szemüvegesek kiestek, vagy mit akartál ezzel mondani?

2014. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy itt is az a helyzet, mint nemrégen valakinél:

aki odamegy hozzád, akinek kellenél - azt nem veszed emberszámba. Ezért nem keres téged "senki".

2014. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a csinos vékony az nagyon ígéretesen hangzik. Mit titkolsz el?
2014. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!